| seularts a întrebat:

Imi poate explica cineva cum functioneaza foot fetish-ismul? Personal mi se pare neigienic, insa sunt curios care sunt partile pozitive si care sunt cele m-ai adecvate metode de a face asa ceva!?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca are parti pozitive sau negative.Iar benefic le este doar celor pe care ii excita asta.
Nu are ce sa fie neigienic atata timp cat faci asta cu persoana iubita a carei igiena o cunosti.In plus cei care au asemenea fetisuri sunt sigura ca isi tau unghiile si se spala pe picioare big grin

1 răspuns:
| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Daca te excita nu e cu nimic mai neigenic decat sexul anal, sau ca un cunilingus deci footjob man.