| UnDeaD96 a întrebat:

Imi puteti spune si mie la ce profile iti da atestat dupa ce termini liceul

4 răspunsuri:
| misterioasahug a răspuns:

La mate-info, profilele de contabilitate, mecanica, electrica

| Ovilacul a răspuns:

Nu-ti da nimeni atestatul indiferent de profilul terminat. Trebuie tu sa dai atestatul. Eu am terminat mate-info si mi-am dat atestatul la informatica. Cei de la mate-info intensiv engleza au dat atestat si la info si la engleza. Intreaba-ti diriginta ca o sa te lamureasca ea cu siguranta.

| dalia_7907 a răspuns:

Eu sunt profilul mate-info si dau atestat la sfarsitul clasei a 12a la informatica.

| Manuella_3209 a răspuns:

Eu dau la stiinte sociale...pentru ca e mai usor si ma aleg cu multe dosare care st bune pentru facultate.