| Loveyourself a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se da funda?!? mi-am facut cont doar saptamana trecuta si habar-n-am! va roog!(scuzati-mi categorialaughing

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Arata ca o medalie,in dreapta comentariului. Este transparenta, dar cand pui mouseul pe ea, devine portocalie. dai un click si gata happy

1 răspuns:
| MonkeyBoss a răspuns:

Mai presteaza ceva vreme pe-aici, mai citeste ceva de prin regulament, mai afla de prin postarile celorlalti membri, si usor-usor, afli cum sta treaba cu funda si cu toate cele. Bafta!