| 78buc a întrebat:

Imi zice cineva niste istorii de dragoste pe care li-ati avut voi, insa care nu s-au terminat bine, cum v-ati cunoscut, de ce v-ati despartit etc.

Răspuns Câştigător
| DnFn a răspuns:

Hm. am cateva. laughing le zic pe scurt. 1. Ne-am cunoscut in cartier, intr-un parc. dupa a venit la mine la bloc ne-am intalnit, ne-am combinat. totul frumos cam 2-3 luni, dupa ne-am certat si am plecat separat la mare eu cu prietenii mei el cu ai lui. cand ne-am intors ne-am intalnit pe strada, eram cu o amica a mea si el cu un prieten. Am baut un suc, ne-am mai plimbat. si dupa iar 2-3 luni de iubire frumoasa care am zis ca nu se termina niciodata dar din pacate. e inchis. Al doilea. ne cunoasteam de cand eram mici, de la vreo 7-8 ani, l-am invatat sa sarute la adevar si provocare la13 ani, si dupa nu ne-am mai vazut, el a plecat la alta scoala. Dar ne-am intalnit pe strada cand aveam 17 ani si el 16. atunci am inceput sa vorbim prin sms-uri si am zis sa fim impreuna. ne mai si certam pentru ca el era gelos iar eu nu suport gelozia... dar relatia a tinut aproape 2 ani. Dupa ne-am despartit si eu credeam ca o sa mai fim impreuna. am plecat din tara si i-am zis ca ma intorc inapoi. si cand pe fb dupa o luna vad ca era cu alta. laughing) bafta lui. Acum na. sunt intr-o relatie de 2 ani si o luna. merge bine happy cand se termina iti dau un mesaj privat si iti spun finalul! laughing) sper ca te-ai amuzat din povestile mele happy! O seara placuta!