| FreddieM a întrebat:

In opinia voastra, care ar fi durata ideala a unui raport sexual?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești bărbat, ideal este ca ea să aibă orgasm, și să mai vrea cu tine și altă dată.
Astfel, nu secundele contează, nu cronometrul.

| xilef123 a răspuns:

Atat cat e necesar ca sa termini

| 90210 a răspuns:

Pt mine prefer in jur de 20 de minute, plus sau minus 10 minute cu tot cu preludiu

| Stropdeploaie a răspuns:

60 minute!

| corbulalbrosu a răspuns:

O repriza de sex poate fi apreciata/considerata ideala, in situatia /cazul in care cei doi parteneri de sex reusesc sa-si coordoneze miscarile pe durata intregului act sexual de asa maniera incat amandoi sa ajunga la orgasm in acelasi timp. big grin

| Emilian65 a răspuns:

O partida de sex este completa atunci cand ambii parteneri sunt multumiti de prestatia lor.

| Sofer a răspuns:

10 20 30 minute în medie.

| Aliiiiiina7890 a răspuns:

30-40 min