| therealmarian a întrebat:

In seara asta vreau toate fetele a casa la mine! ahah

8 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Ahah cred ca ai gresit site-ul. Cauta pe http://www.ro-mantik.ro/ :-h

| Klepto a răspuns:

Nu cred ca incap asa de multe fete in casa ta.
Mai fa o renovare, mai sparge un perete ca nu incep multe fete in asa ceva http://blogs.alice1059.com/files/2011/02/port-a-potty.jpg

| maradi3 a răspuns:

Mare pacat ca pentru o buna perioada de timp de acum inainte, pentru tine n-o sa fie decat dimineata si nu seara! Speeerrrrrrr!laughing

| Dennys1521 a răspuns:

Si eu vreau sa fie top 100 topmodele la mine in camera deseara
dar cu siguranta nu se va intampla

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

In seara asta vreau sa-ti spun, sa inveti sa scrii!

Mergi la scoala lasa sexu`batting eyelashes

| eurynomus a răspuns:

O **** in cur ca sa ti tina chilotii nu vrei?

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Ia niste chilori de-a lu mata din cosul cu rufe miroasei si fa-ti **** singur =]
Sau la gandaci

| YingYang a răspuns:

Iati o revista de porno cu femeii, urca in pat si petrece toata seara.