| alexalx1234 a întrebat:

In ziua de azi iubirea poate fi inlocuita foarte usor cu banii?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Barbati frumosi sunt iubiti si au parte de iubirea femeilor, restul au parte de sex pe banii, asta e adevarul, iubirea nu o cumperi cu banii man, cumperi sexul atat

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Freya1 a răspuns:

Normal ca nu.
Cat am alege bani mai de vreme sau mai tarziu tot dupa iubire o sa tanjim si o sa realizam ca aia este ce avem nevoie de fapt.

| sofisis a răspuns:

Nu. E ca si cum ai compara mere cu nuci. Ce treaba are latura sentimentala cu cea materiala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Iubirea nu poate fi inlocuita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de astazi totul este firesc, raspunsul tau se da pe o fapta reala. cine spune nu sa le oferi o suma foarte mare de bani sa renunte la iubire oare cati vor accepta?

| Victor453 a răspuns:

Nu, deoarece putem sa ne impunem sa iubim pentru bani, dar asta nu va fi iubire adevarata, oricum peste ceva timp o sa dorim sentimente adevarate, dar nu cumparate cu banii

| ș53fan a răspuns:

Sincer,dar adevărat si dureros Adevărul este următorul DAAA În ziua de azi pe moment contează banul însă în timp majoritatea fetelor/băieților deci în majoritatea cazurilor aceștia se vor întoarce la cei cărora le-au dat cu piciorul la început și până la urmă își dau seama că au Greșit și se întorc! Voi ați accepta lângă voi persoanele respective? Eu unul da... Măcar de și-ar da seama că o iubesc și să vina la mine dar nu cred. crying

| CristianCristian99 a răspuns:

Nu poate fi inlocuita deoarece nu exista, singura iubire adevarata care e sincera e de tine însãti
De obicei o femeie iubeste cum o face un barbat sa se simta, ce ii ofera(aici intra banii mai bine zis ce ii poate oferi cu ajutorul lor) si dupa este aspectul fizic si stilul.