| marry95 a întrebat:

INSELATUL, o problma foarte intalnita in zilele noastre! Daca tot nu ne cunoaste nimeni, ia sa vedem cati au curajul sa recunoasca daca au inselat sau au fost tentati se faca acest lucru? Te lasa inima sa inseli cand iubesti? De ce ati inselat?

109 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru marry95):

Eu nu mi-as dori nici un fel de relatie, era doar o ipoteza pe ceea ce observ, faza cu iubirea eu nu cred ca exista asa ceva

| marry95 explică (pentru RAY):

Exista iubire, sunt sigura ca o sa ai si tu parte de eawinking si e foarte frumos sa iubesti, o sa vezi. Dar cand iubesti e clar ca o sa si suferi. Asa te loveste iubirea exact cand nu iti doresti si nu te astepti si nu prea poti controla asta laughing De ce sa nu vrei o relatie?

| RAY a răspuns (pentru marry95):

Ca toate sunt la fel, aici inchei si conversatia, bye

| marry95 explică (pentru RAY):

Eu iti doresc sa te indragostesti si sa fii fericit!winking

| NameHarris a răspuns:

Eu am inselat si nu mi-e rusine sa recunoschappy si nu numai o data ca de mai multe ori laughing dar am fost momente cand am fost si eu happy si cum se zice ochi pentru ochi si dinte pentru dintelaughing

| MauvaisRose a răspuns (pentru Anonymous999):

Nici laba nu face?
stii cum se numesc barbatii care nu se masturbeaza?
barbati fara penis.

| MauvaisRose a răspuns (pentru Anonymous999):

Eu cred ca o primeste la ochiu' maro.
ia verifica-l.

| marry95 explică (pentru NameHarris):

Totusi e bine ca recunosti laughing Si acum mai sunteti impreuna? Nu te simti vinovat deloc? asa... putin, putin? laughing

| Anonymous999 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Nu toti suntem animale.

| marry95 explică (pentru MauvaisRose):

Acum nu trebuie sa fim rai...nu putem sa stim ce se intampla atata timp cat nu cunoastem persoanelewinking

| MauvaisRose a răspuns (pentru Anonymous999):

Dar tu de ce esti animala si-ti freci clitorisul?

| MauvaisRose a răspuns (pentru marry95):

Bah ma lasi cu d-astea ca nu stim noi si nu stiu ce...nu exista om care nu se masturbeaza.
ori nu recunosc, ori nu au ce sa masturbeze, cum ziceam mai sus.

| MauvaisRose a răspuns (pentru marry95):

Pe bune acum, tu crezi ce zice aia?laughing
cat de naiva sa fii?

| marry95 explică (pentru MauvaisRose):

Nu cred laughing dar nu are rost sa o acuzam daca nu le stim situatia. Sa fim seriosi acum ce baiat rezista 2 ani fara sa faca nimic? sau cine stie...el poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tentatii au fost peste tot timp de 3 ani, dar mi-am zis singur ca nu pot fi la fel de patetic ca restul, sa fiu condus de organul meu genital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

laughing sa fim seriosi, daca tu chiar il crezi cand iti zice ca nu se masturbeaza macar, chiar are probleme ori e asexual. iti dai seama ca e imposibil asa ceva nu? daca nici macar odata cand era cu tine nu l-a luat durerea de burta, cu siguranta se masturbeaza. mai mult ma mira ca nu crezi ca face, crezi ca e ceva urat? laughing nu mai avem 12 ani sa zicem ca e urat sau ca nimeni nu face, ce naiba.

| Anonymous999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu face, si nu as vrea sa-l vad facandu-si astalaughing Il cred pentru ca e adevarat, nici daca ar vrea nu ar putealaughing ce vrei sa zici cu durerea de burta?laughing
E scarbos mna prefer sa nu vad asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

"Nu face, si nu as vrea sa-l vad facandu-si asta". chiar ma faci sa cred ca ai 15 ani aici laughing.nu e baiat sa nu faca asa ceva. sa stii si tu ca stang numai in pozitia misionarului, nu o sa ai viata sexuala foarte activa. stii tu vb aia, numai ciorba... daca ai asa parere de masturbat ce sa zic de oral sau mai stiu eu.

| corhaz a răspuns (pentru Anonymous999):

Cati ani ai fara suparare? ai 14 ani? ori ai mai mult dar nu ai experienta cu persoanele din jur.nu exista barbat care in 2 ani macar odata sa nu se fii masturbat.

| Anonymous999 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cu 20 de cm mai mare ca mine pozitia aia nu e buna, sunt alte 2 care imi plac atat, oral nu servesc asa cevalaughing
Am 20 laughing ce e asa amuzant, daca ti-as spune ceva probabil te-ai prapadi de ras de asta taclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

"aca ti-as spune ceva probabil te-ai prapadi de ras de asta tac" hmm. ca nu te-ai masturbat niciodata, asta vroiai sa zici? am ghicit?
daca nu ai facut tu nu inseamna ca el nu, mai ales daca nu e virgin.

| NameHarris a răspuns (pentru marry95):

Nu mai suntem impereunalaughing) Deloclaughing)

| marry95 explică (pentru NameHarris):

Atunci nu ai de ce sa te simti vinovat. continua tot asa, dar nu face fete nevinovate sa sufere laughing sunt destule cu care poti sa iti faci de cap fara sa fii intr-o relatie. spor la treaba laughing

| marry95 explică (pentru anonim_4396):

laughing de ce suneti rai? el poate chiar mai mult de doi ani, e un baiat deosebit, serios, nu face asa ceva laughing el asteapta cat e nevoie, pana in noaptea nuntii cand se pune pe treaba.

| marry95 explică (pentru corhaz):

Uite ca exista! Mninuneeee! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marry95):

Sa fim seriosi. e baiat si are hormoni la fel ca restul. te doare burta la un moment dat daca nu dai afara, inseamna ca nu se ridica din pat de durere daca ar fi asa, ce naiba. mai sunt multi ca nu fac sex pana in noapte nuntii, dar e prima oara cand vad ca nu se masturbeaza pana in noaptea nunti.
rau nu sunt dar e aiurea sa zici o prostie de genu "" nu imi place ciorba, dar nici nu am mancat pana acum " atunci cum poti zice ca nu iti place daca nu ai incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Serios acum, vad ca numai poze perverse pui la avatar, cei cu tine laughing.
esti tu aiahee hee?

| marry95 explică (pentru anonim_4396):

Asta cu durerea de burta nu o stiam...:O Nici eu nu spun ca nu imi place ciorba chiar daca nu am incerct-o rolling on the floor Ne lungim cam mult pe acest subiect fara credibilitate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marry95):

De ce fara credibilitate?

| marry95 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la faza cu iubitul care nu a facut timp de 2 ani nimic happy