| Bunddy a întrebat:

Sunt două situații :
- îți înșeli soția cu o prostituată
- îți înșeli soția cu sora ei
Care situație e mai gravă?
(fără răspunsuri cu sunt la fel, înșelatul e înșelat)

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu sora e mai bine. Isi descarca nervii pe amandoi. Pe prostituata o gaseste mai greu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"sunt la fel, înșelatul e înșelat"
da totusi pare mai grava aia cu sora, ca inseamna ca e ceva acolo mai mult decat sex

| RAY a răspuns:

- îți înșeli soția cu sora ei

| Violleta2022 a răspuns:

Ambele sunt inselat si sunt la fel de grave, ca pot duce la divort.
In plus, in relatia cu prostituata poti ajunge si la medic, ca alea sunt pline de boli venerice.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Grav însemnând, ce având în vedere că înșelatul este înșelat?
Cu o prostituată nu te mai întâlnești, dacă nu te duci la ea regulat.
Cu sora soției te întâlnești des, și strici astfel relația cu sora ei, care este soția ta? Un contact ocazional nu se pune. la gravitate, dar dacă este regulat, crează probleme. Probleme grave.

| dullcat a răspuns:

A doua.E ceva care intrece orice grad de scarba si gravitate cand te injunghie pe la spate doua persoane in care ai incredere si care iti sunt, teoretic, propria familie.

| Freya1 a răspuns:

E clara situația.

E urat sa înșeli în general, dar cu sora soției? Cât de scarba sa fie și aia?

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
Dar dacă o face cu sora soției și nu află absolut nimeni, pare mai puțin grav decât dacă o face cu o prostituată.
În prostituată au mai intrat câteva mii înainte și poate lua orice boală iar apoi o dă fluierând soției.
Acum, nici sora soției nu e prea departe de o prostituată laughing
Deci... cam tot aia.
Nu există și varianta să o facă cu mama soției?
Că în soacră, oricum sunt mulți care și-o bagă măcar teoretic. rolling on the floor

| LordCristobal a răspuns:

Eu zic ca prima situatie deoarece in viziunea multor femei barbatii care merg la prostituate sunt niste,, curvari nenorociti"si din eticheta de curvar nu mai scapa acel barbat.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ba sincer varianta cu sora, pentru ca îți pierzi incredera în persona care a fost lângă tine pe parcurs și ai crescut cu ea.
Ma rog, oricum persoanele care inseala = scârboase și uneori este mai bine când pleacă gunoiul singur din viata talaughing.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Logic ca a doua. Cat de nesimtit sa fii ca sa o inseli cu cineva din aceeasi familie? Adica mno, oricum e păcat ca o inseli, dar din aceeasi fam?

| VelicanEmilia a răspuns:

Ambele sunt la fel de grave. Dar mai dureros este atunci cand sotul are o relatie extraconjugală cu sora. Dezamagirea e din ambele parti si cu atat mai rau pentru tine ca parte vătămată. Adica te astepti sa mai calce stramb ca vorba aia, barbatii is plini de fantezii si cu sotia nu poate face ceea ce face cu o prostituata, dar sa-ti fie sora si sa te tradeze in asemenea hal, cand sunt atatia barbati liberi, ea sa se dea in barci cu sotul meu. Nu i-as ierta si nu le-as gasi scuze chiar daca anii trec, tot doua nulitati vor fi pentru mine.

| Amiraa355 a răspuns:

Cu sora ei normal
Eu tot nu înțeleg cum cineva ar putea face așa ceva, e inuman

| RosaliaMeticuloasa a răspuns:

Inselatul e complet normal omul nu e proiectat sa fie monogam

| oSalamadra a răspuns (pentru RosaliaMeticuloasa):

Daca nu e monogam sa stea singur. Ce trolling jenant