| Barajag a întrebat:

Interzis minorilor sau numai cu acordul parintilorbig grin...cand faceti dragoste, cum va comportati? gemete, tipete sau mai pe muteste?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ca asta e buna intrebarea! La noi... e cv de genu "fara gemete ca sculam vecinii"! si.pana la urma conteaza gemetele\tipetele...sau palcerea! Numai bine!

22 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

@Ursulik, iti dai seama ca eu nu pot sa tiphee hee. eventual sa tipe fata care e cu mine.
Nu m-ar deranja daca ar geme, dar sa fie pe bune, fara prefacatorii din astea femeiesti.Muteste,ma cam plictisesc.

nony
| nony a răspuns:

Depinde de fata, poate ca gem :-¨. poate nu.Aici mai intra si sentimentele in joc.

nony
| nony a răspuns:

Gem cand tin la respectiva, cand nu tin rad.big grin.aici e siteul pornofililor rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Opa... ce discuti...mai pornachebig grin... k nony nu pot sa-ti mai spunrolling on the floorsi cand gemi? cand tii la respectiva sau cand nu?hee hee

| Barajag explică:

@nony:nici macar nu gemi, tu chiar nu simti nimic? daca te gadila cevalaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Inportant este ca cei doi sa se simta bine si dragostea sa-i uneasca pana la adanci batranete.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu tip, urlu, gem! Mereu am probleme cu vecini!laughing

Glumeam...Ne dam pe silent si gata, se rezolva problema!laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Se numeste silentlaughing)

| iulia_5454 a răspuns:

De obicei gem dar daca sunt foarte excitata se mai intampla sa si tip

| troxanici a răspuns:

De cele mai multe ori cand am orgasm, se intampla sa tip... si apoi ma gandesc daca am tipat prea tare... dar parca nu ma pot bucura de orgasm doar daca tip... mai ales ca si prietenului meu ii place deci...de obicei tip cand suntem singuri in apartament... dar cand vin colegii de apartament nu mai tip ar fi chiar kulmea sa tip sa ma auda si ei nu?

| dragosh a răspuns:

Eu_o_mare_enigma:-Tu tarzan ea jane. Tarzan vrea janelaughing

| daddy a răspuns:

Subtil subtilwinking

| lifeForJesus a răspuns:

De obicei cand fac dragoste gem usor..si din ce in ce mai tare...se intampla sa mai imi puna si mana la gura iubita...cand ma ia valul si fara sa-mi dau seama! tongue

| lifeForJesus a răspuns:

Eu_o_mare_enigma - Cateodata... iubita nu mai facea nici cum ca era atenta la mine sa nu ma ia valul...hee hee

| valy07kdpv a răspuns:

Tarzan
eliberareaplacerii

| knnight a răspuns:

laughing)....ambele cat despre comportament sa fie cat mai don't tell anyone big grin

| spin a răspuns:

Eu nici una, nici alta.imi face placere sa aud de la ea...ca sa acoper las muzica incet, sar mai tare, mai tare(depinde de volumul fetei).mereu am telecomanda de la sistem langa minelaughing. nu ma pot desparti de earolling on the floor...app...sa nu uitati sa dati din winamp la maxim(ma refer la aventurieri)k nu se stie...laughing... poate o sa aveti nevoierolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nici una, nici alta.
În surdină!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, eu ma manifest rau de tot, ma urc pe pereti, tip, urlu, fac ca tarzan inainte de preludiu, ea se comporta ca jane.ca preludiu merge de obicei dansul razboinicilor indieni, insa neaparat cu pene in par si vopsiti pe fata. iar cand ajungem la orgasm, ragem precum leii la prada.multumita? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lucyano73-ce faci? gemi? pai si iubita ce mai face atunci? laughing)
hai ca a fost tare.si cum faci? ahhhh! ohhhh! mai adaaaaaanc! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci aud aici ca spuneti "eu gem", intrebarea mea este de ce gem si nu marmelada sau dulceata, nu-i mai buna dulceata decit gemu? rolling on the floor

| cikka1989 a răspuns:

Tipete...)