| stelistu:X a întrebat:

Intrebare de curiozitate laughing azi la scoala am auzit 2 fete care vorbeau despre ceva operatie care pote fi din nou virgna laughing ii adevarat? spunetiva parereahee hee

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Da. Exista. In ce consta operatia? In refacerea himenului big grin Adica cumva il coase la loc laughing Naspa. In fine. Fata/femeia respectiva o sa mai fie virgina doar pentru ca himenul o sa fie iar ca la inceput, aproximativ. Dar teoretic si chiar practic nu mai este...Pt ca viata sexuala ti-o incepi o singura data in viata! Pupici:*

Curios baiat thinking

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, ai auzit bine!laughing
Doar ca atunci cand o vor face din nou le va durea foarte tare...fiindca e vorba de o cusatura! si am impresia ca se poate face doar o singura data si nu o fac decat foarte putini doctori!

| Farcas a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sigur fetele acelea tot ce au auzit au si crezut. Sper sa nu fie si asa cand le prosteste vreun baiat sa se culce cu elbig grin

| Arthur a răspuns:

Da, este adevărat.

| Octavutzu a răspuns:

Sti aceasta operatie exista cu adevarat dar in nici un caz nu ii poate da virginitatea inapoi singurul lucru care il poate face este sa strimteze himenul asta daca si'a bagat respectiva in ea prea mult si la largit prea tare... Interesanta ideea laughing

| lilstar a răspuns:

Da, am auzit si eu de o astfel de operatielaughing

| LoLo a răspuns:

Buna...

da exista o asemenea operatie care ti se face daca vrei fi din nou virgina.Se face o cusatura chirurgicala la nivelul himenului.

La biologie ni s-a vorbit desprea asta si ni s-a spus ca aceasta operatie se numeste himenoplastie.

Deci poti deveni din nou virgina printr'o operatie tongue... dar asta cost mult

| zalisa a răspuns:

@ Florin Iceman.sa inteleg ca esti cocalar de profesie? Cel care a pus intrebarea crede-ma., nu avea nevoie de raspunsul tau total eronat. Felicitari! Esti un cocalar notoriu!

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Da, e adevarat dar sa aiba grija de cate ori ca am auzit un caz in care o femeie isi refacea himenul in fiecare an de ziua barbatului ca asa ii placea lui si la a7-a operatie parca a aparut o infectie si parca trebuia sa-i faca alta operatie ca sa nu moara

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Dap.am auzit si eu!

| BabyPink a răspuns:

Da, este adevărat.Se numeşte himenoplastie şi costul operaţiei variază între 500 de lei şi 500 de euro. happy

| Lala18 a răspuns:

Da este adevarat. se poate reconstrui himenul prin chirurghie plastica. am vazut si la tv despre asta cum ca fosrte multe femei musulmane apeleaza la asta.
deci da este adevarat.
O zi/seara placuta.
Laura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie sa ramai virgina din nou nare rost mai bine ramai virgina pe viata si sa nu futzi niciodata asa cum sunt eu