| Nobell a întrebat:

am o intrebare: eu sunt la scoala, combinata cu un baiat pe care il plac foarte mult. am impresia ca o iau prea incet cu relatia.cand il vad imi vine sa-l sarut; dar mi-e frica ori sa nu se dea inapoi, ori sa nu creada ca sunt innebunita rau, rau dupa el, ori sa nu par o ciudata in fata lui.va rog, spunetiva parerea sau dati-mi in sfat. pupycy

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Ciudat.defapt nu prea.cunosc mooolti baieti care o iau ff incet cu relatiile.defapt el ar trebui sa faca primul pas nu tu.bye

5 răspunsuri:
| Irina_6314 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebuie sa te duci la el si sa-l iei in brate, sa-l saruti fara nicio teama. Iti spun sincer ca niciun baiat nu refuza asta, mai ales daca este indragostit de tine!

pupici:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| BlueLine a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine cand vrei sa actionezi blushing
Incearca sa faci asta cand prinzi o ocazie sa nu fie prea multa lume pe langa voi si sa nu te astepti doar la ceva bun sa te astepti si la partea negativa daca nu vreabatting eyelashes

| Cami30 a răspuns:

Atat timp cat sunteti impreuna, propune'i sa mergeti dupa scoala doar voi 2 sa va mai plimbati sau eu stiu sa te conduca acasa...asa o sa fiti numai voi 2 si poate isi mai da si el drumu si prinde incredere mai multa in tine:p daca nu il sufoci nu are de ce sa te creada o ciudata:p... fundita?batting eyelashes