| Clodmod a întrebat:

Intrebare pentru baieti : ce fel de fete va plac cel mai mult? Comportament, aspect... Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Knife00 a răspuns:

Sa nu stea cu prea multi baieti, sa stie ce vrea, sa nu se ia in brate cu ei, zambet frumos..cu forme cat de cat..si..thinking mai scunda decat mine.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prostituatele de lux dau 500€ si ma culc o noapte cu 2 la un bordel cand opresc camionu.

| OnuOnulică a răspuns:

Comportament.

| Cristiann25 a răspuns:

In primul rand sa aiba ceva in cap ca altfel e degeaba! Dupa sa arate bine(nu o grasa de aia cu celulita etc), sa se ingrijeasca, sa nu fie prea scunda etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Vögeln a răspuns:

Destepte si frumoase!

| igrek a răspuns:

Stăpâne pe sine, să nu fie tunse scurt, înalte.

| Vlad_Tataru_1997 a răspuns:

Simtul umorului, pisicoasa, inalta, sexy, bruneta cu ochi verzi

| foto4all a răspuns:

Cele inalte si cu un zambet frumos