| LittleDreamer a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce simte un baiat cand este indragostit? Se gandeste mult la fata pe care o place? Adoarme cu gandul la ea? Cum se simt?
Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pe aia cu gandul la fata ai nimerit-o...winking
dar stiu eu ca si voi fetele sunteti la fel!devil

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La băieţi e destul de simplu.
Ai o stare generală de fericire când e ea prin preajmă.
Când nu e ea prin preajmă depinde de firea bărbatului. Dacă în viaţa de zi cu zi e un om raţional şi calculat, când nu e ea prin preajmă are pulsul puţin crescut dar cam atât (nu crapă de dorul ei) dar dacă în viaţa de zi cu zi e cam "calcă-n străchini" se comportă mai rău ca o fată când nu e ea prin preajmă.
Cu adormitul cu gândul la ea... depinde de relaţie, de durata ei şi de moment.
De pildă dacă vin după o zi în care am umblat de nebun (muncă şi şcoală) vreo 16 ore... adorm cu gândul la duşul cald de l-am făcut mai devreme şi somn. Şi atât! Nu-mi mai arde de nimic.
În general, însă, adormitul cu gândul la ea există şi bărbaţi pentru că, aşa cum spunea şi Lucingolo, nu suntem extratereştri iar diferenţele între femei şi bărbaţi sunt fiziologice(normale) şi de mentalităţi şi percepţii (în general mai stupide la femei dar există şi excepţii); însă la nivel de sentimente, în genere, lucrurile stau la fel.
Sănătate.

| Ea12345 a răspuns:

Eu sunt fata, si atunci cand sunt indragostita fac tot ce ai zis tutongue
Ma gandesc ca poate fac si ei la fel, adica asa ar trebui.Pana la urma daca ceea ce simte el e un sentiment puternic, adoarme nu cu gandul la fata, ci cu gandul la cum ar putea-o cucerihee heetongue

| Sice a răspuns:

Faptul ca suntem baieti nu ne face extraterestri...nu e nimic diferit fata de ce simt si fetele insa manifestarile poti fi diferite de la caz la caz.

| PurpleLadybug a răspuns:

@BritneyFan(BlueBoy): Oops blushing. Ne'ai prinsrolling on the floor

| LovelyMan a răspuns:

Tot ce simt femeile, simt si barbatii, sa fii sigura de asta. Ba ca sunt barbati mai femei decat femeile (ma refer la suflet si la felul in care simt ei dragostea).

| cage a răspuns:

Daca o iubeste pe bune, si nu se preface doar, atunci cu siguranta se gandeste mult la ea si nu-l intereseaza altele... acum asta in general, mai depinde si de la individ la individ, de experientele trecute, pentru ca modul in care se mainifesta difera in functie de cele enumerate mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga deeutza.deci un baiat prinde incredere f.greu intr-o fata, la inceput s-ar putea doar sa te simpatizeze, dar ai mare grija, in caz ca v-a ajunge sa te iubesc, ii va fi pe zi ce trece mai greu fara tine.nu te v-a lasa niciodata