| NuAmGăsitNume a întrebat:

Intrebare pentru baieti: la ce va ganditi in timpul sexului?big grinlaughing

Răspuns Câştigător
| SlickAdy a răspuns:

Ma gandesc la oare ce se gandeste pi2da pe care o ***

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Largirea orizontului cunoasterii, nemurirea si posibilitatea de reincarnare chiar daca logic reincarnarea este imposibila, fizica cuantica, fizica nucleara, incerc sa invat babiloniana, sa creez prezervativul care poate fi folosit la infinit cu aliaj de titan sa nu se rupa si ce o sa mananc maine la pranz.

O astfel de intrebare merita un astfel de raspuns.

| Pavel_6800 a răspuns:

La sex de ex eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint gol de orice gind.Doar traiesc, atit.

| danypoli95 a răspuns:

Sa nu ratam gaura.laughing

| Dominicc a răspuns:

Daca si cand faci sex stai sa te gandesti. apai scoala la ce mai e buna?!

| nebunu_5532 a răspuns:

La sora prietenei...laughing)))

| MenCool a răspuns:

Ma gandesc : oare cu cine mi-o trag mainelaughing