| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti vi s-a intamplat sa faceti sex cu iubita si sa va ganditi la alta fata (sexy si single) in tot timpul sexului si sa va o imagineati pe dansa in locul iubitei?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Eu cand fac sex ma gandesc la bani love struck

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Specialistii spun ca se poate intampla, pe de o parte, si fara intentie, iar pe de alta, pe unii/unele ii poate ajuta sa ajunga mai usor la orgasm, asa, mai ales daca au probleme cu asta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Numai la alta nu m-as gandi...

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu. Daca nu era sexy nu cred ca mai ajungeam la sex, nu crezi laughing

| JustStitch a răspuns:

Daca as fi cu "iubita mea " si am face dragoste si ea este sexy, de ce m-as gandi la alta fata?