| ariana_7755 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:va plac fetele grasute, plinute?

Răspuns Câştigător
| alexutzza_1516 a răspuns:

Buna, multi baieti le plac fetele 90 60 90...pentru ca ei apreciaza mai mult fizicul decat sufletul...si e pacat pentru ca sunt multe fete plinute dar cu un suflet de "milioane"

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai daca nu va plac fetele slabe mai baieti uitati-va la voi ca vreti fete grase sau nu stiu ce cu sanii dar voi aveti mai,, un corp sau ce numai femeia trebuie sa fie asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat sa ai 90 60 90...eu ador fetele mai cu carnita pe oase

Răspuns utilizator avertizat
| grigor a răspuns:

Da, imi plac fetele grasute, plinute pentru ca am observat ca ele au un suflet mult mai bun, deci intr-o relatie nu frumusetea exterioara conteaza ci cea interioara, e parerea mea.

| ariana_7755 explică:

Am 17 ani, inaltimea 1, 70m si greutatea de 65kg...sunt prea grasa pentru varsta mea?

| Lucian_7169 a răspuns:

Da! Sunt cele mai frumoase fete de pe Pamant!
am toata stima si tot respectul pentru aceste fiinte.
daca toate ar fi voluptoase la trup, iubitoare, sufletiste etc la suflet, atunci totul ar fi minunat!
nu-mi plac slabele, se cred centrul universului, trufase, neloiale. pe cand plinutele, stiu ele ca nu is iubite decat de o anumita categorie de barbati, sunt mai la locul lor, mai atente, sufletiste (ma rog, eu am avut parte si de alte plinute, in fine. frustrated).
dar sa aiba acel "muffin top", daca stiti ce inseamna. smug

| cristi_9281 a răspuns:

Da

| Maryus_Maryus_1983 a răspuns:

Da imi plac foarte mult sper si imi doresc foarte mult sa-mi gasesc si jumatatea dar sper sa fie plinuta