| Dannah a întrebat:

O intrebare pentru baieti:va plac fetele inalte sau mai scunde?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am acel interes in fete inalte sau scunde, aia da mai bine arata cele inalte ca mine asahee hee sau si mai mare mai bine dar sa le fie de bine in viata din partea mea

| PredatoR a răspuns:

Aia care arata mai bine. De preferat cele inalte, dar nici de 1. 88 si nici de 1. 10 laughing potrivite asa...

| x4z5 a răspuns:

Mai scunde...

| box a răspuns:

Vezi de treaba dragostea are limite varsta analtime etc? a? sau pentru futai? nu conteaza orice

| Boy a răspuns:

Depinde si de fata dar prefer cele de inaltimea mea (1:73) sau mai miciwinking

| Boy a răspuns:

Dar tie ce fel de baieti iti plac?