| tonyc7 a întrebat:

Intrebare pentru femei, in primul rand. De cate minute de penetrare are nevoie o femeie, in general, pentru a fi satisfacuta in timpul unei partide de sex? Multi barbati se termina in mai putin de 2 minute, unii poate si in mai putin de 1 minut, asta inseamna ca partenerele lor raman nesatisfacute?

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Atat la femei, cat si la barbati, depinde de ce se intampla in minutele alea si de persoana. Unii sunt mai pretentiosi/oase de fel si vor mai lent, vor pasiune, vor atingere cu grija. Pana la urma, e si normal ca un act sexual sa nu insemne doar exercitiu fizic, "dare la pompa", frecus, nu -i asa? Nu e o mare filosofie si nu trebuie decat sa tratezi partenera/ partenerul ca pe o persoana la care tii - vei simti ce sa faci, in nici un caz sa stai cu ochiul pe ceas, nu sa o/ il intrebi cand ar chef sa-si dea drumul

| corbulalbrosu a răspuns:

Acum 4 minute | tonyc7 a întrebat:

-- Intrebare pentru femei, in primul rand. De cate minute de penetrare are nevoie o femeie, in general, pentru a fi satisfacuta in timpul unei partide de sex?
Este imposibil sa se poata oferi un raspuns corect la aceasta intrebare. Unele femei ajung la orgasm dupa cateva minute de sex pasional, pe cand altele NU ajung in faza de orgasm... niciodata. Indiferent cat de lung este actul sexual.
-- Multi barbati se termina in mai putin de 2 minute, unii poate si in mai putin de 1 minut, asta inseamna ca partenerele lor raman nesatisfacute?
EXACT. In astfel de cazuri raman nesatisfacute si... cu ochi-n soare cum s-ar spune, in cazul in care barbatul nu o va satisface prin cunilitie combinata cu masturbarea ''pasaricii'' big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu toate. Un medic pe care l-am cunoscut spunea că 3.5 minute este un timp mediu.

| Marius22222222222 a răspuns:

Femeia nu e lapte sa vezi cate minute trebuie sa fiarba.fiecare difera.cand e gata e gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depui plangere cu niste dovezi, screanshoturi cum te sanajeaza, si va regreta sigurwinking

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

De la 5 minute la 3 ore depinde cat de prosti sunteti

| GRYM2 a răspuns:

Depinde daca respectiva persoana are experienta adica ca barbat daca a facut-o de mai multe ori si nu se termina in mai putin de un minut cum de obicei este la primul contact sexual daca el a facut-o de mai multe ori si este obisnuit nu dar vine in vorba si corpul cu puterea lui ca si el are limitele lui si nu poate rezista mult. La fel si la femei doar ca este putin mai diferit sunt femei carora nu le place sexul si care le place si poate ca unora nu le place foarte mult timp

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Da, fa si tu un oral