| SAmirbOSsss a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce va place voua la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Ioana_9340 a răspuns:

Ochii, felul in care se comporta cu tine, felul i care se comporta cu cineva si felul in care se comporta cand e cu o fata, dar bine inteles si corpul. ma rog exista unele fete care numai la corp se uita sper ca ti-am fost de ajutor

14 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

-ador un zambet frumos
-imi place un baiat care stie sa flirteze
-imi plac foarte mult si baietii cu latura de "bad boy" (dar cred ca fiecarei fete ii place un astfel de baiat putin obraznicwinking )
-sa nu fie violent (nu numai cu mine, dar nici in cercul lui de prieteni)
-nu sunt DELOC atrasa de injuraturi
-daca bea alcool NU are ce cauta in jurul meu
-nu imi plac baietii prea slabi
-sa aiba simtul umorului
-sa fie o fire optimista
-sa pot discuta deschis cu el
-nu ma intereseaza daca practica sau nu sporturi, pentru mine nu conteaza mai mult un tip atletic
De obicei, daca imi place caracterul lui, sunt complet "vrajita", dar ar fi culmea sa spun ca nu am nicio preferinta fizica
Oricum, fiecare cu preferintele ei happy sper ca te-am ajutat cu ceva

| Corinnààà a răspuns:

1.Să mă facă să uit de tot şi să zâmbesc din inimă când sunt cu el
2. Urăsc băieţii cu vrăjeli sau minciuni
3. Să fie cuminţel(dar să nu stea după fusta mami), un pic rebel acolo
4.Să nu fie o lipitoare infectă(genul care linguşeşte)
5.Să nu văd Rusia prin cracii lui dar totuşi să nu fie unu cu 150 de kg
6.Să aibă un chip plăcut
7.Să fie mai înalt decât mine
8.Să nu fie o muiere masculină
9.Să nu fie narcisist şi să se creadă centrul universului
10.Să fie el natural, sincer...
Mai sunt dar cred că ma completează şi celelalte fete.

| JammyBrooks a răspuns:

Simptul umorului, infatisarea, felul cum sse comporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comportament:
-Sa ma respecte
-Sa nu insele
-Sa nu ma ia la misto("a fost doar o gluma")
-Sa am ce discuta cu el

Fizic(pentru mine conteaza mai putin):
-Ochii
-Zambetul
-Sa se ingrijeasca.

| forsaken99 a răspuns:

Ma stii cum sunt fetele tot ce e material nu conteaza ca e bun ca nu e rau BANI atat si bagati fetelor cate comentari rele la adresa mea tot stiti ca asa e

| AbbyXQuinn a răspuns:

Hmm...pai aici cred ca mi-as putea spune varianta cu "brunet cu ochi albastrii". Sincer eu prefer baietii mai rebeli carora le place viata xD si adrenalina gen Skaterii sau Rollerii.

La comportament cred ca oricarei fete ii place un baiat care sa se comporte frumos cu ea, sa fie fidel si sincer. Personal urasc baietii care se dau grozavi in preajma prietenilor iar cand sunt singuri se poarta ca niste mielusei.

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| xAnnabella a răspuns:

Felu in care se comporta adica sa nu fie un badaran si golan, ochii, parul, zambetul. Unele fete se uita mai mult la bani si corp

| Shayna a răspuns:

Mie,una,mi-ar place un baiat tandru, iubaret, respectuos, glumet(cand e cazu'), sincer...iar in ce priveste fizicul sa faca miscare pentru. a se intretine..si sa nu fie prea slabutbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| deea_8087 a răspuns:

Simtul umorului si carisma sunt cele mai importante.

| TraficantaDePupici a răspuns:

Sa fie sincer. comportamentul, felul lui de a fi, zambetul, ochii, parul. dar aici depinde si de ce simte fata pentru baiat si inverswinking

| Alexandra987654 a răspuns:

Fizic:
-sa fie ingrijit(sa nu aiba dinti galbeni sau haine murdare)
-sa aiba parul brunet, saten si ochii negri, caprui- ♥

Si...

-Sa fie amuzant
-Sa poti putea discuta cu el si lucruri serioase, si aiureli
-Sa fie de incredere
-Sa nu se creada buricul universului

| Claudiiu a răspuns:

Ce are intre picioare!

| Ojog_Laura_1989 a răspuns:

Mie imi place parul, ochii si inteligenta