| Alecslisios a întrebat:

Intrebare pentru fete (si nu spuneti de genu magjoritatea vor... spuneti cum va place voua) Cum va place sa fie tuns un baiat scurt gen alex velea Pddy Jay Sean Chris Brown etc sau cu parul mare gen Justin Bieber si cine mai are parul asa?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ete nu-s fată dar îţi zic o treabă: Dacă una mă refuză sau spune că nu m-ar plăcea pentru simplul motiv că nu-i place freza mea, atunci poa' să se ducă-nvârtindu-se.
La urma urmei e relevant ce am ÎN cap şi nu PE cap.

| NickiMinaj a răspuns:

Gen tuns ca un om normal (?).

| melyyy a răspuns:

In nici un caz scurt! majoritatea fetelor prefera baiaetii cu parul mai lungwinking
gen Justin Bieber? iti spuneu ca multe fete se vor indragosti de tine cand te vor vedea tuns ca el, stiu ca si eu si multe colege de ale mele am patit-o cu un tip din liceu care era tuns exact ca el

| vOdK a răspuns:

Fetelor sigur lear placea frizura asta!

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0&tx=61&ty=32

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Baietii pletosi, cu parul asa mai fluffy si cu carlionti tongue

| Aℓida a răspuns:

Incearca ceva c te avantajeazawinking
depinde de multe lucruri frizura de ex forma fetei.degeaba te tunzi ca alex velea daca nu'ti sta bine. daca u esti multumit de ceea c vezi in oglinda, nu lasa o fata sa te schimbe, sau sa-ti schimbe look'ul.
~parerea mea~

| edyman a răspuns:

Viki randi poate?

| KíÐÐα a răspuns:

Mie imi plac baietii tunsi gen Justin Bieber :D da nu imi place de el. stii conteaza si personalitatea, nu numai freza;)
Daca ma gandesc, imi plac frezele baietilor gen asa mai scurt, in genu :

http://www.emohair.org.uk/emo_hair_pics/male_emo_hair_002.jpg

http://1.bp.blogspot.com/......aircut.jpg

http://www.newhairstyles2010.com/......rstyle.jpg

Nu trebuie neaparat suvite alea alea :D

Imi plac frezele stil. kool.
BaFta;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si desi nu's fata, stiu un lucru (nimic mai mult): nu copia pe altii, fii tu!

| Tawny27 a răspuns:

Dupa parerea mea nu conteaza atat de mult tunsoarea, cat personalitatea, caracterul acelui baiat. si legat de aspectul fizic cei mai importanti sunt ochii si zambetul. legat de tunsoare.hm...sa nu fie chel sau tuns periuta (gen primiii enumerati de tine ), dar nici dita-mai claia de par (ca Justin Bieber )... sper ca intelegi. happy funda?
big grin

| viki_2528 a răspuns:

Imi place cum ii tuns morandi