| Delete a întrebat:

Intrebare pentru fete virgine, simtiti nevoia uneori de a face se*? Si cit de des? Dau funda

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te astept la mine in pat kiss romeo al meu kiss

| claus a răspuns:

Prietene, esti barbat sau ce esti?
o fata virgina NU SIMTE NEVOIA de a si-o trage. stii de ce? fiindca nu stie ce e aia si nu a simtit-o in ea.
nu te mai omori atata dupa virgine, prefera una care stie deja ce face si cum se face. o sa te simti altfel cu ea.

| pwp a răspuns:

Destul der des big grin
dar prefer sa mai astept cativa ani happy

| Leon a răspuns:

@elasexygagiga, romeo e minor are 16 ani, nu cred ca esti asa de sexy ca in poza, mai degraba disperata ca naomilaughing

| Delete explică:

MEMO uite la numele meu! Si o sa iti dai siama ca is baiat

| Delete explică:

Evrika,,,, ai perfecta dreptaete, as putea cu altele sa fac se* da eu vreau pe anupe pe una care imi place, e foarte draguta si tin la ea

| stf a răspuns:

Cum sa nu non-stop laughing

| MEMO a răspuns:

E normal sa simti asta fato.
Esti curioasa cum o fi, aai vrea si tu. etc etc.
Mai bine ai faceo cu cineva daca vrei sa te simti mai binewinking