| Aziz a întrebat:

Intrebarea e pentru baieti. Cum va simtiti mai bine? in boxeri sau chiloti?

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fără niciunii dintre ei.
Bălăngănitul la liber e mai fain! happy

| Floreenofficial a răspuns:

Mai foloseste candva chiloti?
boxeri rullz

| ATHOS a răspuns:

Cel mai bine fara!

| lplostonyou a răspuns:

Boxeri

| Duhovnicul a răspuns:

Boxeri

| Ioana2518 a răspuns:

Boxeri sau chiloti nu este unu si acelasi lucru?

| Ionutzz97 a răspuns:

Boxeri sau si mai bine fararolling on the floor

| gabrielgypps a răspuns:

Total in boxeri.eu personal folosesc numai din aceia care coboara putin pe picior.nu am picioare groase insa o mica frecare exista totusi, insa asa pielea este protejata si se atinge bumbac pe bumbac la mers.chilotii au elasticul acela chiar la imbinarea piciorului care impiedica putin circulatia sangelui, chestie care se observa mai ales cand esti fortat sa stai mult timp fara sa te poti dezbraca. am observat totusi ca in domeniul lenjeriei intime, fiecare persoana se obisnuieste cu un anume tip de lenjerie, si orice schimbare ii face sa se simta incomod, cel putin o vreme.

| nuamPleaca a răspuns:

"Bălăngănitul la liber e mai fain!" ahahhaha n1 asta big grin

boxeri sau fara; pp

| TipulVerde a răspuns:

Fara.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

In chiloti la antrenamente si in boxeri in restul zilei

| Bogdan_7395 a răspuns:

Fara boxeri, fara chiloti e super. in casa, dar prefer boxerii cand ies in lumelaughing

| Seвi a răspuns:

Boxeri

| gsmro a răspuns:

Boxeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aer liber duduierolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca cel mai bine te simti fara, la bun chiar e cel mai comod, in rest port boxeri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boxeri
suntmai confortabili happywinking laughing

| alecsutsa_6932 a răspuns:

In Tanga e cel mai binewinking

| dabooey a răspuns:

Fara