| jennifer_1614 a întrebat:

Intrebarea mea ar fi de ce nu mi se intaresc sfarcurile atunci cand ma excit sau imi este frig? sunt inca virgina daca are vreo importanta

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Spui ca esti virgina deci nu ai facut sex nu ai ajuns intr-un grad atat de mare de excitatie incat sa ti se intareasca sfarcurile.Ai sa vezi cand o sa iti excepti viata sexuala cum se v-a schimba totul happy

5 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nu nu are, asa se intampla la toate femeile

| casmaua a răspuns:

Pentru ca nu te exciti cum trebuie. pune-l pe un baiat sa-ti dea cu penisul peste sani si sati linga sani sa vezi cum se intarescwinking

| Simonaa5 a răspuns:

Asa se intampla in situatiile de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca sfarcurile se intaresc la frig si la fetele virgine, cat despre excitat nu imi pot da cu parereabig grin

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Probabil esti abia in crestere si nu ai sanii dezvoltati!