| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 17 ani sunt virgina.
Intrebare : sfarcurile mele sunt umflate, de ce? atunci cand imi este frig se fac normale, dar aproape tot timpul sunt asa umflate. este normal? cat va mai dura?
multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e organismul tau, nu ai de ce sa te sperii. Poate din cauza frigului care e afara se pun tari.

| Wihox a răspuns:

Niste poze ne-ar ajuta mai mult. Depinde de cum arata.

| GeorgyGirl a răspuns:

Poate trebuie sa iti vina menstruatia asa e inaint, oricum stai linistita nu e nimic grav e ceva normal la varsta ta.

| MadalinaBoca a răspuns:

Este normal la varsta ta acest fenomen. Face parte din din procesul de dezvoltare. Nu iti fa griji....va trece curand!

| BiaAmi a răspuns:

Niste poze ne.ar ajuta mai mult...doar la sfarc ..adica favi la ban. happy