| Dragon01 a întrebat:

Intrebari stupide puse de stupizi si de copii fara minte. Oare daca acum in 2011-si putin din 2012-Toti copiii de 10-15 ani intreaba "cum sa o faca","unde sa o faca","cu cati","oral, anal(desi cred ca nu stiu exact nici ei ce inseamna)"
Oare unde ajungem?
De ce acesti copiii nu isi traiesc copilaria?
Mi se pare ca toti copii de azi sunt abuzati sexual psihic.
Copii! Daca o faceti nu inseamna ca sunteti mai destepti sau mai speciali, inseamna ca sunteti doar obsedati sexual de la o varsta frageda.
Oare copiii acestor copii cum vor fi?

Răspuns Câştigător
| blu3sheep a răspuns:

Buna. happy In special suntem influientati de anturaj. Cand iti spune o prietena : " fata am facut.o", incepi sa te gandesti cum e. Suntem influientati si de ce vedem la televizor, pentru ca in mare parte se vorbeste despre sex, iar retelele de socializare oarecum incurajeaza. Intrii pe o pagina ( de exemplu site de descarcat muzica ) si vezi pe pagina cate reclame la cate " dame de companie", pastile, etc.
Inca un lucru care ne face sa " calcam stramb " este relatia cu parintii. In mare parte la varsta asta ne certam intruna cu parintii si ne atasam mai mult de prieten / prietena. Iar daca acesta / aceasta este mai mare ca varsta, va avea mai multe pretentii. iar unii fac asta de dragul celelaltei persoane. Mai sunt si parintii care le permit copiilor mai tot ce vor si acestia isi fac de cap.
Intr-un liceu pot fi numarate pe degete persoanele virgine. oh go on
Suntem generatia plina de pitipoance si cocalari si majoritatea persoanelor chiar vad asta ca ceva normal si nu prea se iau masuri.
Cand vom mai creste cred ca o sa obtinem ceva mai mult pe sex decat pe munca, pentru ca sunt din ce in ce mai multe persoane vad asta ca pe ceva foarte simplu si forte normal indiferent de varsta. straight face

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Fete=panarame la cules banane in Spania.
Baieti=curvari,"ciorditori".

happy
No offense.

| Alyceee a răspuns:

In mare parte parintii acestor copii si mass media sunt vinovati pentru abuzul psihic al copiilor. Si cu asta am incheiat povestea; daca mama le-ar da peste mana cand pun mana pe calculator singuri (ca doar na, o jumatate de ora acolo pe zi, sa se joace nu stiu ce joc pe calculator nu cred ca le-ar strica), si cauta tot felul de prostii, ar fi cu mult mai inocenti, cum de altfel asa ar si trebui sa fie. Degeaba asteptam "educatie sexuala in scoli", sau alte de-astea, daca acasa nu-si da nimeni interesul sa-si educe pruncul...

| carmen13 a răspuns:

Nu prea avem ce sa le facem.asta e tara in care traim...educatie sexuala 0

| Sunshine18 a răspuns:

Cat de inteligenta poate fi intrebarea asta.
Pacat ca traim intr-o tara de curve si curvaristraight face.
Bai...eu rescunosc, sunt fata si am 17 ani si inca-s virigina.Cand i-am spus prietenului meu (fostul acum) s-a uitat la mine cu o oarecare mirare.M-a intrebat daca vreau sa o fac cu el si i-am zis "NU!"; asta a fost si motivu pentru care ne-am despartit.Sincer ma simt mandra ca-s virgina la 17 ani, nu imi e rusine sau frica sa recunos.Ciudat sau nu, eu sunt mai de domeniul trecutului, sa stiu 100% ca el e alesul si abia dupa.(ceea ce inseamna abia dupa 20 de ani)

| pcris a răspuns:

Mass-media de kko, tembeliziune pentru dorei si mirei... Scoala doar de mantuiala. sad