| TrollingFace a întrebat:

Iti place sa bagi botu la savarina?

5 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Vai dne fereste!laughing)Cel putin aveti demnitatea ca chestiile astea sa ramana intime, ce naiba? E si asta o placere si face si asta parte din romantism, de ce toata lumea face ca totul sa para atat de interzis si atat de scarbos.doar pentru ca se vb prea mult despre asta, se glumeste prea multoh go on devine.cv penibil! DNEstraight facesad

| FlorinDiablo a răspuns:

Iti dau o idee mai bine baga tu botu la savarina si dupa aia vino cu notitele stransewinking

| ImHereForYou a răspuns:

Yea...nu numai botul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mie imi place sa îi savurez aroma, ca un om civilizat, nu ca un animal.

| cryss24 a răspuns:

Pozitia 69 este mai intersanta