| Daria a întrebat:

Iubesc tare tare tare mult un baiat. E mai mare cu un decat mine. Suntem oarecum amici, eu merg in fiecare pauza la el in clasa, el iese, incepe sa ma sacaie, se tine dupa mine si multe alte lucruri.Ieri la scoala dupa ce mi-a spus"vacanta placuta" ne-am intalnit pe strada si s-a uitat fix in ochii mei.Ca sa il enervez putin m-am uitat si eu muuuult fix la el si nu si-a intors privirea.laughing
Lui ii placea de o tipa, nu stiu daca o mai place pentru ca ea nu prea vrea sa fie cu el, are iubit.
Dar nu prea stiu ce sa fac in continuare, el cred ca stie ca il plac...nu sunt sigura.In afara de a-i spune direct ce simt, sunt extrem de timida, si el la fel.hee hee
Orice sfat e bine venit.Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca e timid inseamna ca e si mai sensibil. Cred ca ar fi bine sa-i spui direct. Lasa timiditatea! E de ajuns unul timid, de fapt, ca e baiatul timid e chiar prea mult. Fa-ti curaj si ai incredre in tine, mai ales ca sunteti si amici si il cunosti. Te asteptam cu vesti bune, bune! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daria trec prin aceiasi situatie nu ii spune direct ca il placi comvingete intai ca si el te place apoi ii spui ca-l placi si poate ai norocul sa-l saruti asa reusesti sa fi in combinatie cu el iti dau id meu poate mai vorbim lumiere.andreea sunt o fata de treaba te rog contacteaza-ma