| madutza_ubytzik a întrebat:

La actul seexual cat dureaza pana cand baiatul ejaculeaza? Adica la cat timp dupa inceperea actului sexual baiatul ejaculeaza?

15 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Asta depinde de baiat, normal happy

| Dizzydizz a răspuns:

Asta depinde...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eh, asta este o intrebare fara raspuns sigur.Asta depinde da barbat, de varsta lui, de starea lui de excitare... Poate fi o ejaculare precoce, care se intampla imediat dupa penetrare, sau, daca este la al II-lea sau al III-le act... poate dura si o jumatate de ora!

| vlaaddd a răspuns:

Depinde de fiecare baiat.
Unu poate sa isi dea drumu instant altu' poate sa tina 30 de min sau mai bine.

| monyk a răspuns:

Buna, depinde de baiat, de cat de excitat e, daca e obosit sau nu, depinde... poate sa ejaculeze in 3 minute, sau poate sa ejaculeze in 20 de minute, deci nu e un timp exact; dar asa in general cam in 5-10 minute.

| andrei a răspuns:

Depinde:-> unii mai mult (aceea au denumirea de "tauri") alti mai putini( aia se numesc "idioti")

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De la 2 min pana la delochee hee

Depinde de experienta si disfunctii sexuale!

Daca e virgin o sa reziste putin, daca e experimentat in jur de 20-60 min (depinde de fiecare si de preludiu) sau poate avea probleme gen ca nu poate ejacula decat foarte greu sau delocstraight face

| Floreenofficial a răspuns:

Depinde...cu cat e mai tanar cu atat mai repede. Cei batrani nu prea mai ejaculeaza, asa ca folositi prezervativ. Succes! :*

| Corinne a răspuns:

Buna!
Depinde de fiecare baiat in parte, cat de excitat este, cata experienta are etc.Nu exista o durata fixa.

pa pa

| TąNyą a răspuns:

Depinde de baiat, altii dupa 10 minute, 15, 20, 30... Primu' dureaza mai putin decat urmatorul.

| DrPedobear a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc: ai cam 10-12 ani este? Altfel nu-si avea rostul o intrebare ca asta.
Cum au spus si ceilalti useri, depinde de la baiat la baiat; daca este relaxat, nervos, sensibil, circumcis, marimea penisului (centrii nervosi sunt concentrati daca este un penis mic si senzatiile sunt mai puternice), viteza si intensitatea cu care se produce actul, cat control asupra muschilor vaginali are fata (daca sta incordata si se face mai "stramta"), o multime de factori. Deci primul act ar trebui sa dureze de la cateva secunde in cazul unei ejaculari precoce, pana cand nu mai poate tine. Apoi din ce in ce mai mult pentru ca el o sa-si piarda din sensibilitate. Din cate vad unora li se pare mult 30 de minute laughing. Dar oricum nu e recomandat deoarece apar dureri sau iritatii daca nu este folosit lubrifiant si va uscati.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa cat timp vrea. Nu exista o regula, baiatul isi poate intarzia ejacularea (in mod normal) pana durata actului sexual e satisfacatoare pentru ambii parteneri. Poate dura 5 minute si alta data doua ore. In medie, dureaza cam 20-30 de minute.

| sexpert2007 a răspuns:

Depinde f mult de baiat si de fata in putina masura, aici ca baiat daca are experienta poate face in asa fel incat sa prelungeasca cat poate de tare actul sexual pana si partenera are orgasm, de obicei pleaca de la 2-3 min pana la 45-60 sau poate mai mult dar deja peste 30 min placerea e minima la baiat, conteaza f mult daca nu a facut o perioada mai lunga de timp sau daca a facut cu doar cateva ore inainte

mai multe detalii PM sauYM

Alte răspunsuri
| boooooooty a răspuns:

Depinde care este apogeul pe care l-a atins excitarea ta!