| alexootza a întrebat:

La anul vreau sa ma duc in banchet in Turcia mai precis in Antalya? Stie cineva cum este? La ce pret? Cateva detalii daca se poate. Funda pentru cel mai explicit.

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Pai unde anume in antalya? antalya cuprinde kemer, belek, side, manavgat. poti sa intri aici sa vezi http://www.danvitravel.ro/Oferte_Turcia_2011.htm, in antalya daca vrei sa mergi cu avionul e mai costisitor deoarece la pretul initial se mai adauga inca 95 euro taxa de aerport, iti dau un exemplu transport autocar : HOTEL CLUB RAMA 3*, 6 NOPTI, ALL INCLUSIVE, in perioada acesta :22.07.2011
1.199 ron, desigur pretul variaza in functie de perioada de intrare.multa bafta. daca vrei sa te aut pot sa iti ofer si oferte last minute, eu lucrez la o agentie de turism

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cu toate ca am trait in turcia, si am fost si in antalya nu prea m-a interesat pretul
poti cauta pe google sigur gasesti ceea ce te intereseaza

| gokart a răspuns:

1. Banchet? Adica?
2. Este foarte frumos, desigur, in functie de cazare si companie.
3. Preturile pot varia de la 100eur/saptamana pana la 2-3000 eur.Depinde cat doresti sa cheltuiesti, cu ce agentie turistica mergi etc.