| elenapacos99 a întrebat:

La cati ani ati avut primul iubit\iubita?

14 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Cred ca abia la 15-16 ani ai putea spune ca este iubire intre tine si o alta persoana. Celelalte sunt doar copilarii, sub 15 ani. Eu am 16 jumatate si nu am avut prima iubita inca. dar am fost indragostit de o fata. Inca sunt, dar nu cred ca va fi ceva asa ca imi strang sentimentele intr-un coltisor micut al inimii ca sa nu ma mai afecteze. Dar sincer iti spun. adevarata iubire e dupa 15 ani. daca esti indragostit inainte de aceasta varsta, mi-am dat seama ca nu inseamna nimic.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pe la 10 ani primul pupic pe buze, dar un iubit, in adevaratul sens al cuvantului am avut pe la 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| AndyLavy a răspuns:

Primul iubit, prima iubire la 14 ani si a tinut doi ani jumatate happy

| caterinasmile a răspuns:

11 ..eram foarte dragalasi...mamei mele ii era foarte drag baiatul dar acum rar daca is mai aduce aminte de el laughing..in fine. poveste lunga. oricum la 11 ani am avut primul prieten!

| TrooololololololoJR a răspuns:

La 7 ani

| PerfectInsanity a răspuns:

| Krissツ a răspuns:

Iubit pe la 11winking

| Alesssiiia a răspuns:

Exact in ziua cand am implinit 16 ani, mai exact pe 17 august 2012. si tot atunci primul sarut, a fost ceva de vis, am stat, ne-am plimbat, ne-am uitat la stele, eram happy. Acum ne-am despartit, asa cred eu, el a plecat in Spania, nu mi-a mai dat nici un semn. Oricum nu o sa uit niciodata prima iubire. happy

| PtcNymphee a răspuns:

| RoxRoman a răspuns:

Primul pupic pe buze l-am avut la 13 ani dar ceva mai serios a fost la 16 anihappy

| 1261996 a răspuns:

| simonikxd a răspuns:

12 dar adevar e k au fost copilarii laughing))