| Intelligence a întrebat:

La cati ani te-ai insura? De ce?

13 răspunsuri:
| Intelligence explică:

Fetelor va nu vedeti ca e o intrebare pentru baieti?:O chiar nu credeam ca e necesar sa spun sa raspunda doar baietii! E "insura".n marita, nu casatorii! Incredibil.

| Raiden a răspuns:

M-as insura si maine de-as gasi cu cine happy
Am 19 ani, 7 luni, 7 zile.

| Raiden a răspuns:

M-as insura si maine de-as avea cu cine. happy
Am 19 ani, 7 luni, 1 saptamana, 2 zile.

| Neinteresantul a răspuns:

Eu sunt bun de insuratoare, dar n-am cu cine laughing Oricum nu ma grabesc, abia am ajuns la varsta pe care o consider ca fiind minimul de ani la care ar trebui sa fac asta. Eu cred ca pe la 28 de ani ar fi ideal.

| Noone4u a răspuns:

La 21. Mi se pare cea mai perfecta varsta

| zxzx a răspuns:

Niciodata.

| SDavidS a răspuns:

28.

| r3ally a răspuns:

Nu conteaza varsta ( parerea mea )! Important e sa te simti destul de pregatit/a incat sa iti petreci tot restul vietii alaturi de persoana iubita! Nu ai cum sa spui varsta exacta...totul vine de la sine. Oricum excludem perioada adolescentei happy

| Gabryel123 a răspuns:

La baieti se incepe cam de la varsta de 24-25 chiar si 28 de ani nu e mare graba deoarece mai ai multe nebunii de facut in viata dar nu striga si sa ai o persoana care sa te iubeasca chiar daca o gasesti mai repede si nu ai de cand sa te ~insori~. Stii cum se zice nu iti lua durere de cap de tanar laughing.

| JustDeea a răspuns:

| CoolBoy2012 a răspuns:

24...E varsta perfecta.

| furseacalove a răspuns:

La 18-19 ani.De oarece as fi mai protejata etc

| DiaaDKT a răspuns:

24-25 puppy dog eyes.
De ce?
Mi se pare varsta perfecta, dar asta se v-a intampla doar daca voi gasi barbatul potrivit love struck.