| sad15angel a întrebat:

La cati vi se pare normal sa v'a incepeti viata sexuala, daca sunteti fete? as dori raspunsuri cat mai sincere nu raspunsuri de genu pana nu faci 18 ani o sa pici de c***astraight face

Răspuns Câştigător
| Papusika1Mika a răspuns:

Nu conteaza virsta, poti s-o incepi si la 14 ani, nu conteaza...
Important este sa te simti tu pregatita!
Poate sa fie o fata de 18 ani si sa gindeasca ca un copil, dar poate sa fie una de 14 care gindeste ca un om matur!
NU CONTEAZA VIRSTA!
Conteaza doar, seriozitatea ta, si cind te simti pregatita si cita incredere ii porti prietenului tau!

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Intre 16 si 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat le vine pofta.

| vivigreen a răspuns:

Daca este baiatul potrivit cel cu care vrei sa faci acest pas, atunci e ok. pai sa fie si o varsta destul de ok, 16, 17 zic eu ca e super bine daca ai un iubit ok iar de la 18 esti destul de dezvoltata sa poti face asta! succes

| Nebunatyca69 a răspuns:

Cand fata se simte pregatita!

| iphone3g16gbH a răspuns:

| DeeaAndreea92 a răspuns:

La cat simti tu ca trebuie atunci sa incepi. Si sa nu o faci niciodata cu un baiat doar pentru a-l tine langa tine, daca te iubeste gaseste el o metoda sa te astepte(daca intelegi ce vreau sa zic).
Pana la 16 ani nici sa nu te gandesti, de la 16 incolo astepti baiatul "potrivit", cu experienta dar sa ai grija sa nu fie "golan".
Daca vrei da`mi id tau si vorbim mai multe.

| Delia92murc a răspuns:

Nuuu! Cand simti! Si cel mai important.e sa alegi persoana potrivita! happy Incearca sa fii foarte sigur/a pe tine atunci cand vrei sa incepi viata sexuala.

| LaraLary a răspuns:

Deci eu cred ca o sa imi incep in seara aceasta. 19 ani.