| ByankaLyana a întrebat:

La ce varsta pot sa fac sex? Vreau sa fac cu un baiat care are aceeasi varsta ca si a mea, 13 ani.Si el m-a intrebat daca vreau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e momentul perfect!

84 răspunsuri:
| Ionita_Alex_1994 a răspuns:

Nu stiu pe la 14 -15 ani eu la 14 am inceput

| Bubuxx a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru asa? Ai de abia 13 ani...cred ca ar trbuii sa mai astept cel putin pana pe la vreo 16 17 deoarece daca acum faci cu baitu asta la 13 pana mai cresti o sa mai faci si cu altii si dupa o sa fi numita""curva""". Sfatu meu mai bine mai asteapta!

| ZamA a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru sex?
de pe la 16 ani in sus.trebuie sa fi dezvoltata, etc
mai asteapta

| Yuliana17 a răspuns:

Totusi.nu consideri ca esti cam cruda pentru sex la varsta de 13 ani? eu zic sa mai astepti ai tot timpul din lume gandeste-te bine ca in viitor sa nu regreti pentru greseala facuta, pentru ca timpul inapoi nu il mai poti da.mai asteapta 3-4 ani o sa its prinda bine vei vedea. bafta!

| ankutza93 a răspuns:

Sa nu faci inca pasul asta, la varsta ta si al lui nu cred ca sti-ti nimic de protejare si iar o sa fie un caz in care un copil a facut un alt copil. dupa parerea mea te sfatuiesc sa mai astepti pana pe la 16-17 ani

| 0rlando a răspuns:

Mai așteaptă tu vreo 2-3 ani măcar, că s-ar putea să regreți.

| oanard174 a răspuns:

Eu zic ca esti prea mica totusi ai 13 ani corpul tau e in dezvoltare inca, deci mai asteapta macar pana la 15.-16.

| Roxana121 a răspuns:

La orice virsta dorestitongue dar imaginiazati ca faci sex la 13 ani, sh apoi ce va fi de capu tau? eu zic sa mai astepti macar pina la 16-17 ani, pentru ca acum esti copil sh nustii prea multe despre consecintele sexuale, la virsta ta trebuie sa ai alte preocupari nu ca sa faci sex.

Alte răspunsuri
| RaVuL a răspuns:

Si ce crezi ca baiatul ala de 13 ani v-a avea ce sa,, introduca" sa zic asa, in tine...Hai sa fim seriosi
Sunt femei virgne de 30 de ani si tu la 13 ani vrei sa faci sex?
Nu te sfatuiesc dar treaba ta...
Daca tot vrei sex fa si tu mai peste vreo 2 ani dar cu unu mai mare a tine...totusi sa simti ceva nu doar asa...

Alte răspunsuri
| Oanna_Bebe_1990 a răspuns:

Lasa-te de meserie, ar fi pacat s-o faci, sa ramai insarcinata si sa se pricopseasca omenirea cu inca unul ca tine laughing

Alte răspunsuri
| DOGinthecartie a răspuns:

Fato iti strici viata mai asteapta si tu pana la 19 ani

| SSSOMG a răspuns:

Tu-ti dai seama ca ai o viata intreaga la dispozitie sa faci numa sex? de ce iti trebuie sex la 13 ani? mama ta ce parere are despre asta? happy

Alte răspunsuri
| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru ByankaLyana):

Gandeste-te putin! Iti strici toata viata pentru o clipa de placere daca va fi si aia placere cu un copil de 13 ani? La aceasta varsta nici tu nici el nu sunteti complet dezvoltati nici fizic nici mental.Tie de abia ti-a vanit ciclul menstrual si tu te gandesti deja sa iti pierzi virginitatea? Un lucru pe care nu il mai capeti niciodata inapoi? Bine poate cu ACELE operatii de himenoplastie dar nu va mai fi acelasi lucru!
Si acest baiat te-a batut odata pentru ca nu ai vrut sa o faci cand aveai 10 ani,gandeste-te daca o faci (el o face cu tine pentru ca te stie mai prostuta acceptandu-i orice oferta cu frica de a nu fi batuta,vrand sa vada astfel si el cum e)acum o va face si dupa? O sa te lase singura doamne fereste si cu un amarat copil si cu cine stie ce boala.
Daca iti incepi viata sexuala de pe acum cu un baiat mitocan care te bate daca NU O FACI, iti dai seama ca poti face si cancer de col uterin sau poti contacta si alte boli?
Pentru el nu reprezinta nici un risc caci el nu are nimic de pierdut dar tu da! Iti poti da peste cap toata copilaria!
Gandeste-te cum ar fi sa ramai insarcinata? Cum ii vei putea spune asta mamei tale? Caci nu vei putea ascunde, cum iti vei creste copilul(daca vei supravietui nasterii caci la varsta ta corpul nu este complet pregatit si abia peste 4 - 5 ani! Mai asteapta fetito caci nu merita sa o faci la o varsta asa de mica si mai ales cu cineva care te obliga!

Sper ca nu o sa calci pe o poteca fara capat si ai sa te gandesti de 100 de ori pana sa faci acest lucru!

Cel mai bine ar fi sa discuti cu mama ta caci e te va ajuta si sa nu o faci!

Asculta te rog si de sfaturile noastre si ai sa vezi ca va fi mai bine asa crede-ne!

Succes!

| ValyCoolBoy a răspuns:

La varsta asta e chiar bine... succes si multa placere, un sfat daca esti incepatoare mai bine te uiti la un film porrno sa vezi cum se face k dupa imi e ca ramai socatalaughingrolling on the floor

| Hpzox a răspuns:

Si uite asa raman fetitele la 11, 12, 13 ani insarcinate, ce stiu ele despre sex sau cum sa se protejeze. Va-ti stricat cu totul la cap.

| R0011 a răspuns:

Eu zic ca esti prea mica pentru a incepe viata sexuala nu crezi? Baiatul are 13 ani, probabil va mai sta cu tine inca 2 zile apoi iti va da papucii si ce o sa faci? O sa le povesteasca tutror cum ati facut si ce ati facut iar toata lumea o sa zica ca esti o curva. Mai asteapta pana pe la 16-17 ani macar.

| xPiticaniax a răspuns:

Eu zic ca dupa aia o sa-ti para rau...ma rog...treaba tawinking

| Flo205 a răspuns:

La 13 ani nici unul sdintre voi nu sunteti dezvoltati pentru asta. de abia dupa 17 ani sunteti fizic pregatiti. si oricum nu vad rostul sexului la 13 ani straight facestraight facestraight face

| pcris a răspuns:

Dupa 18 ani, cand te mariti.

| ByankaLyana explică:

Mai venisera inca 3 baieti.Bine a fost cam greu mai ales ca am tipat foarte mult ma cam durea.Mie inca nu mi-a venit ciclul.Si mi-e rusine sa-i spun lui mama sau sa vorbesc cu ea despre asta.

Alte răspunsuri
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ankutza93):

Daca nu stie explica-i nu veni cu : nu-i voie voi inca nu pricepeti desi ati fost prunci... fructu interzis tot timpu ii mai dulce decat ala la indemana... Ideea nu-i sai interzici ci sai explici cum sta cu protectia, toate cele si so lasi pe a sa decida

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Roxana121):

Cui ia trebui? Mai bine iau una care si traso de la 13-14-15 ani decat una virgina la 17-18-20