| Vampir007 a întrebat:

La ce varsta v-ati masturbat prima data si cum a fost prima experienta?

Răspuns Câştigător
| RaisaPretty a răspuns:

La 14 ani in cada cand faceam baie. minunat

4 răspunsuri:
| keops9968 a răspuns:

La vreo 14 sau 15 ani, cand eram la dus. Prima experienta a fost grozava, ca o mini doza de cocaina. Imi batea inima f. tare si eram euforic. A tinut vreo saptamana, dupa care magia initiala a disparut definitiv iar "treaba" a devenit activitate de rutina, placuta in continuare, dar nu deosebita.

| Leo1993 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Poti sa spui si cum ai facut?

| RaisaPretty a răspuns (pentru Leo1993):

Ma frecam in zona respectiva si apoi am bagat usor degetele. Si apoi jetul de la dus sa vina peste... sti tu

| IceKitty18 a răspuns:

La 12-13 ...eram in pat singura acasalaughing