| anonim_4396 a întrebat:

La ce virsta v-ati sarutat prima data?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:-s, vad ca sunt cea mai precoce... 11 ani.sau 12, pe acolo

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La 14 ani .

| Malvina24 a răspuns:

La 14 ani, a fost foarte frumos si cu o persoana speciala pe care nu o voi uita! Si acum sarut si voi mai saruta dar primul sarut nu am sa-l uit niciodata!

| Derye a răspuns:

La 13 ani in clasa a7a!

=D

| Aηηy a răspuns:

Cand eram destul de mica, pe la 10 ani dar a fost ceva fortat pentru ca o fata mai mare ne obliga pe mine si pe unu caruia ii placea de mine sa ne sarutam. Da nu a fost rau pentru. ca apoi tot continuam si ne sarutam in clotul strazii fara sa ne vada parintii dar de atunci nu s`a mai intamplat si am 15...

| marymaryanne a răspuns:

La 18happy

| divinuu a răspuns:

13(french).:-& dezgustator.cu acel baiat.Acum am 14 si m-am mai sarutat frantuzesc si cu alti baieti.si a fost frumos:X:XSper sa uit primul meu sarut :-&

| pensionar a răspuns:

Poate te surprinde raspunsul meu, dar primul sarut l-am " inregistrat " la virsta de 17 ani daca vrei sa vorbim pe acest subiect te astept oricind si atunci iti voi explica si de ce spun ca poate ai putea fi surprinsa, ok?

| pufulik a răspuns:

La 12(frantuzeste) foarte frumos:X:X:X

| Litlle B a răspuns:

12-13 ani

| DeyCj a răspuns:

12 ani. Tu?

| Flinn a răspuns:

| diana2235 a răspuns:

La 13 ani.

| deealoveanahi a răspuns:

Am 13 ani si 9 luni si nu m-am sarutat blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 (frantuzesc)foarte frumos:X

| a răspuns:

13 ani.

| Prince Vegeta a răspuns:

La 13 ani in clasa a 6:X:X