| DenisKevin2000 a întrebat:

Lichidul preejaculator poate sa conțină spermatozoizi?

8 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Nu. Poate contine doar in cazul daca ai ejaculat inainte si nu ai urinat. Dar daca nu suferi de ejaculare precoce... nu, nu are in mod normal cum sa contina

| nothing67 a răspuns:

Da,contine..in cazul in care ai ejaculat inainte spermatozoizii raman pe canal.

| Goete a răspuns (pentru nothing67):

Daca nu urineaza respectivul

| barbatulusierra1 a răspuns:

Da, și zinc, potasiu, calciu

| Violleta2022 a răspuns:

Da, contine spermatozoizi numai atunci cand este dupa o masturbare, sau dupa o partida de sex.

| DenisKevin2000 explică (pentru Violleta2022):

Dacă am ejaculat cu 6-7 ore înainte de a face dragoste poate sa conțină ținând cont ca am urinat

| Violleta2022 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Atata vreme cat ai urinat, sperma nu mai poate exista pe teava si nici sanse sa lasi fata insarcinata.