| Credindragoste a întrebat:

M-am indragostit de o fata mai mica decat mine, eu avand aproape 17 si ea 13, deci eu trec in a11 si ea in a 7. Dar ea spune ca nu putem fi impreuna deoarece e prea mica. O iubesc la nebunie pe fata asta, arata bine, chiar sexy, e desteapta, ochii ei sunt superbi. Am fost dezamagit de ea cand am prins.o ca m.a mintit spunand ca are prieten desi la inceputul conversatiei am intrebat-o daca are pe cineva in viata ei, iar raspunsul a fost nu. M.am intristat cand mi.a spus sa inchei conversatia si ca se simte prost, in seara aceea, efectiv nu am putut sa dorm, am stat cu gandul doar la ea. Credeti ca ar trebui sa renunt la ea? Ea inca ma vede ca un prieten desi i.am spus ce simt.( scuzati-ma pentru greselile de ortografie in caz ca sunt)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

A procedat in modul descris deoarece pur si simplu se teme, considera diferenta de varsta dintre voi ca fiind mult prea mare. Refuzul ei de moment nu ar trebui sa te demoralizeze. Daca o iubesti cu adevarat lupta pentru ea, considera ca tot ce s-a intamplat se datoreaza unui motiv cat se poate de simplu si anume se considera inca prea mititica. Incearca, nu te da batut chiar daca va trebui sa astepti aproximativ 2 ani. Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa copiii in pace, cauta-ti si tu o fata mai apropiata varstei tale.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cum sa nu. Dupa tine. Are 13 ani bai. Numai iubire nu vede ea. Stiu ce crezi, dar totusi. Mna... te-ai indragostit de ea. Ce sa faci. O sa treaca. Tu las-oooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy la 13 ani. Esti bolnav? Renunta. Diferenta de varsta si mentalitate e sinistra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul, are 13, tu ce crezi? Riști să faci închisoare, doar dacă ai o relație cu ea. Plus că e practic o puștoaică, iar tu ai mentalitatea mai matură.