| LittleTweety_6502 a întrebat:

Ma plictisesc. Care vreti sa mai vb cereti id si vi'l las pe privat.

9 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

@ZaBest, auzi la tine? O cunosc, nu-i de tine! (raspunsul tau pentru Alexutzu). De unde sti tu cum arata el? Sau ca ea nu l-ar placea? Tu cum arati? Aha, dupa nume imi dau seama ca nu prea concureaza nimeni cu tine.hmm. Atatea impresii pe voi din spatele calculatorului!

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Dami si mie o funda am nevoie

| ProjectJackpot a răspuns:

La majoritatea intrebarilor de acest gen zic : " esti fata 1. 80 blonda cu sanii medii? ". (obligatoriu fata, nu se pun operatile de schimbare de sex! )

| UnuAltu a răspuns:

@Alexutzu milog, o cunosc, nu-i de tine, ii prea sexy(nu sta la milogi ca tine) :*

| Adeliи97 a răspuns:

Ioooooooooolaughingrolling on the floor)

| cristiano9 a răspuns:

Hai:X

| Merilynne a răspuns:

Nu mai ai cu cine sa te culci si ai venit aici sa agati thinking
Mai bine te'ai duce pe centura...
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)mda...hai pisy sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci id meu este yulian_kex