| ioanapysycuutata a întrebat:

Ma scuzati, ma tot gandesc la sex, doare cand iti pierzi virginitatea? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| bibydraguta a răspuns:

Pai depinde dar eu cred ca doareeeee...

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat de curand si n-am rezistat mai mlt de 3-4 sec pentru ca doare. ff rausadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de partener dar stai linistita totul va trece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana cred ca avem aceeasi varsta si nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca inca sunt virgina dar am inteles de la altii ca doare foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi spuneti sa se gandeasca la scoala... dar voi fratilor cati ani de scoala aveti sincer acum...are si fata curiozitati si daca vrea sa faca sex nu inteleg ce va freaca pe voi grijahappyhappy
nu spuneti acum ca voi nu va ganditi deloc cum e cand o faci prima oara ca sincer nu va credwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si am facut-o cu baiatul; potrivit,m-a durut putin pentru ca el are experientza si a stiut cum s am ia ,intr-adevat te doare putin dar apoi se transforma in placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si am facut-o cu baiatul; potrivit, m-a durut putin pentru ca el are experientza si a stiut cum s am ia, intr-adevat te doare putin dar apoi se transforma in placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba coaielor, de ce incepeti sa-i tineti predica? A vrut sa stie daca doar sau nu, si v-ati apucat sa spuneti ca sa se gandeasca la scoala si alte coispe mii de tampenii ordinare.
Uite cum sta treaba, doare putin, doar cat se rupe pielita aia pe care o avem in noi. Dup-aia, simti numai placerea si totul devine bine, si de fiecare data o sa fie si mai bine, si mai bine.
Bafta, dar, ca sa fiu si eu o baba cicalitoare, ai grija.
Ceau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu mi-am pierdut`o si nu m-a durut laughing)
da depinde ce fel d corp aitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara as vrea sa stiu si eu chiar doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca esti cam mica pentru asa ceva, ar trebui sa te preocupe alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare rau de tot.Dar la varsta ta n-ar trebui sa te gandesti la asa cevawinking

| doll a răspuns:

Depinde de baiat...

| DirtyDancer a răspuns:

Am o prietena care s-a dezvirginat de curand, a zis ca a durut-o foarte foarte tare, si acum tot o doare la fiecare contact sexual.Mie mi-e frica sa ma dezvirginez:-ss

| Anna123 a răspuns:

Pai doare da daca iti placesmug suferi putin...

| Robe_Roberta_1994 a răspuns:

Pot sa zic ca asta depinde de fiecare organism.Pe mine, m-a durut doar un pic.Nu-ti fa griji din cauza aceasta, deoarece sexul este o placere nu trebuie sa iti fie frica.Cel mai mult o sa fii foarte excitata.Si ce mai mult depinde de baiatwinking. Oricum nu iti mai fa griji, pentru ca esti o placere, chiar si prima data cand o faci!

| Robe_Roberta_1994 a răspuns:

Acest lucru depinde de organismul fiecarei fete.Pe mine, cand am facut-o pentru prima data m-a durut putin.Si nu iti fa griji sexul este o placere nu trebuie sa fii preocupata din cauza aceasta.In orice caz o sa fii foarte excitata.Si cel mai mult conteaza baiatul. Sper ca te-am ajutat si nu-ti mai fa grija pentru ca pentru fiecare fata este o pacere chiar si prima data! Merit fundabatting eyelashes?

| Robe_Roberta_1994 a răspuns:

Ioana asta depinde de organismul fiecarei fete.Pot sa zic, ca atunci cand eu mi-am inceput viata sexuala asta fiind la 14 ani m-a durut putin. Oricum sexul e o placere nu trebuie sa fii preocupata din cauza aceasta. Oricum o sa fii foarte excitata si cel mai mult conteaza baiatul.Totul v-a fii bine.Merit fundabatting eyelashes?

| bbu a răspuns:

Ioana nu baga prostii in seama.vai de mine ca esti prea mica sau etc. da voi sunteti tare mari mah mucosilor!?! lasati fata in pace. daca vrei cu adevarat ioana.si simti ca nu mai poti daca nu o faci cu el...fa-o.chiar daca doare.gandestete ca il iubesti prea mult ca sa dai inapoi. dar daca nu simti ceva puternic pentru el.mai bine las-o balta.succes.:*