| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mai baieti,va plac fetele care misca mai mult din posterior si striga la sex,sau alea care nu prea misca, si mai mult is linistite la sex?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numa sa nu traga o basina cand se misca

| Bacemi a răspuns:

E nevoie de pasiune dar presupun ca asta se castiga in timp in cazul celor care fac dragoste si nu sex. La inceput inca esti temator in ce priveste partenerul si relatia in sine. Si asta se va simti in sensul ca vrei sa faci totul incet. Dar dupa ce se sudeaza relatia si esti convins ca ai alaturi pe cine trebuie, e mult mai usor sa dau frau sentimentelor, sa fii mai vulcanic. Odata ce iti creste increderea in partener si toate vin de la sine. Oricum, nu mi-as dori pe cineva care sa fie doar pasional. Imi plac si momentele de apropiere, de tandrete. In care parca e un joc care spune: sunt aici, orice s-ar intampla, imi pasa si nu te las. Pasiunea e mai mult: sunt aici sa te redescoperi, depaseste-ti limitele, vezi poate iti place ceva nou, nu o sa te judec, poti fi tu chiar daca simti altfel fata de ce ai simtit pana acum.

| Wihox a răspuns:

Imi plac alea ca printesa razboinica Leea si urla ca vikingii in pat de simt ca sunt cotropit de turci.

| RAY a răspuns:

Femeiile u sunt ca noi cand o sa intelegem asta,o fata nu simte nevoia de sex, daca o fata vede un film porno e egal pentru ea, fetele nu simt nevoia de a face sex, ele fac ai mult din a tine pe iubi langa ele atat sau din interese materiale, asa ca cu strigatele alea sunt vrajeli

| ileana199669 a răspuns (pentru RAY):

De unde stii tu ca nu simt nevoia sa faca sex? Ce, esti femeie?

| RAY a răspuns (pentru ileana199669):

Da,in caz cca te intereseaza da sunt fata in mare parte si nu simt nevoie de a face sex

| Oana92 a răspuns:

Simt nevoia sa ma bag in seama chiar daca sunt fata laughing

Ai idee de ce o gramada de femei nu ajung la orgasm? Pentru ca stau ca scandurile, cu picioarele desfacute si asteapta ca barbatul sa ''isi faca treaba''. Ori, pentru sex e nevoie de minim doiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele moarte, de ce trebuie să se mişte?

Răspuns utilizator avertizat
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca faci treaba buna, o sa-si iasa din minti!