| ralucka a întrebat:

Maine de 1 iunie se face scoala... am auzit ca nu dar? raspunsul final?

8 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Ce treaba are 1 iunie cu scoala? Acum n-o sa luam liber de Ziua Copilului, Ziua Telefonului, Ziua Internetului, Ziua Cainelui sau mai stiu eu... mai nou in fiecare zi se sarbatoreste cate ceva, dar asta nu inseamna ca luam liber totilaughingPoate profesorii vor fi mai ingaduitori cu voi, vor face mai multe glume decat de obicei, orele vor fi mai relaxate, cine stie?!
Btw, ai gresit categoria in care ai incadrat intrebarea! Look twice next time!winking
Succes!

| cryssa a răspuns:

Noi facem activitati cu diriga'. nu stiu voilaughing

| Bloodlines a răspuns:

Da draga, se face scoala! Ce aveti toti, Doamnee!? Este ceva sarbatoare importanta maine, si nu stiu eu?raised eyebrows Ce e maine? 1 iunie, ziua copilului, prima zi de vara, inteleg, poate-i o zi importanta pentru tinebatting eyelashes, dar din pacate DA, se face scoala!

| WhatMeanLove a răspuns:

Eu ma duc la un picnic cu scoala.De inteles ca nu fac ore.

| WhatMeanLove a răspuns:

A propo am observat ca avem acelasi nume. Sweet!

| bebetho a răspuns:

Se face 100%.
Ce caută întrebarea la categoria asta?!

| Zataki a răspuns:

Din punct de vedere legislativ, se fac ore. Eu am teza maine.

| Pufuuletz a răspuns:

Da se face tongue