| anonim_4396 a întrebat:

Merg la ziua unei fete pe care o plac peste o lună și nu știu ce sa ii iau. Un prieten mi-a spus că îi pot lua o trusa de machiaj(treaba e ca nu ma pricep la așa ceva, doar sunt băiat), iar altul mi-a zis că un lănțișor cu nume sau inițială ( preferabil din argint) e perfect. Voi ce ziceți? Eu cred că un lănțișor si o cutie de bomboane ar merge. Aștept propunerile voastre. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Cred ca ideea cu lantisoru' nu e rea. Daca nu ai de unde afla ce-si doreste e foarte OK, nu-ti fa griji.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

E adevarat ca nu te poti baga la cosmetice daca nu te pricepi.Si apoi ma gandesc ca are.
O luna de zile ai timp sufiicent sa o intrebi cu delicatete ce si-ar dori.
Depinde si de buget, dar ma gandesc ca vrei sa fie o surpriza.
Sunt magazine cu cadouri personalizate.Imprimi poza voastra pe un tricou insotita de un TE IUBESC
Sau un colaj de fotografii cu voi doi
Un ursulet de plus daca e mai copilaroasa
Indiferent de ce ai alege MUSAI trebuie insotit de un buchet de flori!

| Kira5854 a răspuns:

Categoric un lantisor din argint e perfect. Iar daca raman ceva bani poti lua un frandafir sau o cutie de bomboane.

| Blackrose4 a răspuns:

Eu zic să îi iei un lănțișor finuț din argint cu un pandantiv sau cu inițiala ei. E o idee foarte bună. happy

| NoooooNaMe a răspuns:

Parerea mea este ca ii poti lua trusa de machiaj daca stii ca ea se machiaza sau o va face in viitor, in cazul in care in prezent nu o face, insa eu as opta pentru lantisorul cu nume sau initiala.
O alta idee ar fi un set de cercei cu lantisor, bratara, inel(e), depinde cum gasesti.
Sper ca te-am ajutat. :*