| dexterr a întrebat:

Merging pe strada poti oare sa deosebesti o virgina.de una care nu mai este demult V?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu se deosebesc! sunt ceva teorii, dar nu sunt reale!

| nobody_9468 a răspuns:

Aveam un prieten cu care mereu glumeam si-i ziceam ca nu-mi face fata, ca-s nesatula, glume cu tenta sexuala, omul pe de-o parte zicea ca nu sunt virgina-eram mult prea deschisa la discutiile despre sex, pe de alta cand ii ziceam ca sunt, la care el"Deci sunt atat de dezorientat, daca te dai la toti baietii cum te dai la mine inseamna ca esti virgina, daca nu inseamna ca tu esti nebuna dupa mine si nu mai esti virgina, caci ma vrei!".
A crezut ca nu sunt virgina, pana i-am demonstrat ca sunt! Si omul a fost uimit, nu se astepta la asta fiindca ma stia de nebuna si a observat ca pana si cu persoane care de'abia le cunosc sunt mult prea deschisa. Dar asta am fost intodeauna...probabil sunt deschisa la orice fiindca am furat ceva din comportamenetul matusilor melewinking.
Conculuzia este ca nu, nu se cunoaste nici din comportament, nici din fizic. N-are cum!

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu...doar daca o duci la ginecolog si o controleaza ala laughing))

| Miauti a răspuns:

Pai sunt unele! de obicei cele care sunt fitioase. sau mai tupeu.

sau daca esti telepatic poate le ochesti

| zayidee a răspuns:

Ce probleme au unii...zau asa. Poate o tipa care e super deschisa in conversatii, si vorbeste de parca ar avea o vasta experienta intr-ale sexului, e virgina, si una care ti se pare timida, o adevarata sfanta, a facut-o cu mai multi decat ai tu degete. Cel mai bine ar fi sa nu te impiedici in detalii. ce ar conta daca ar fi sau nu, pentru ca alaturi vei avea persoana, nu himenul.

| mindblower a răspuns:

Da este foarte simplu, te vei duce in spatele fetei respective si cand ea nu observa incerci sa introduci palma pe verticala intre partea terminala de sus a membrelor inferioare numita si zona bucifera, daca reusesti fara ca ea sa isi dea seama, nu mai e de mult virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu !