| LittleAngel_7794 a întrebat:

Merita ochelarii acestia 25lei+10 lei transport?

http://www.okazii.ro/catalog/55326647/aviator-ochelari-d e-soare-lentile-maro-in-degrade-vintage-fashion-nu-ray-b an-originali-replica-3025-police-wayfarer-nerd-clear-len s-model-2011-.html#galerie

9 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Nu-s rai, dar nu prea am incredere in okazii. Te sfatuiesc sa cauti in magazine, sigur gasesti ceva asemanator la un pret ok...

| Girl a răspuns:

Nu merita[-x... poti sa iti iei din magazin sau de la tarabe cu cel mult 10 lei.si poti sa ii si probezi, astia dACA nu iti plac cum iti vin, dupa ce faci? eu una nu mi-as lua.acum e decizia tatongue

| bia0000 a răspuns:

Nu nu merita, nu sunt originali asa ca de ce sa ii iei du-te in magazin iei unii noi asemanatori si gata! macar nu sunt fake

| FlorinDiablo a răspuns:

Se merita acum sa nu te astepti ca au grad mare de protectie UV astea sunt numai de fite

| lilboutique a răspuns:

Da,sunt draguti!

| Hellene08 a răspuns:

Da merita!

| YLLL a răspuns:

Eu mi-am comandat ochelari "nerd" de pe Okazii, iar acest vanzator cu numele "nivel_9" este foarte ok.

| LadyesA a răspuns:

Eu zic ca se merita astia sunt adevarati ochelarii de aviator nu ale copiibig grin deci merita cumparai:* funda?smug

| deutza_5725 a răspuns:

Daaa