| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa imi cumpar un masturbator fleshlight? Daca am 18 ani, il pot cumpara din sex shop?
https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

N-ai nevoie de asa ceva. Fii natural happy

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, de ce nu si femeile au vibrator, da si online

| mihai69 a răspuns:

Nu știu dacă merită sau nu, dar știu altceva - cel mai plăcut e s-o faci împreună cu altcineva, nu cu un obiect din plastic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te simti bine sa faci asta? mai degraba saruti un perete pe care crucifici hainele celui iubit sau inneci vaduve tinere si indoliate

| AnswerMan a răspuns:

Pretenas, te-ai saturat de manuela?