| nimicaici a întrebat:

Mi-e pur si simplu rusine sa sarut.Nu ma luati in gluma,dar fie ca-l plac,ca nu il plac, ca il iubesc ca nu il iubesc tot mi-e rusine mai ales dupa primul sarut cand l-am muscat pe baiat, a fost un haos total. CE SA FAC? crying((

11 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Daca dupa primul sarut nu ai mai avut saruturi(cu limbutza) iti inteleg situatia, dar daca NU,,, tu pur si simplu nu-l iubesti, cind placi pe cineva cu adevarat unicul lucru care doresti s-al faci cind esti in compania persoanei iubite este sa o saruti. Sarutul nu ar trebui sa fie problema fetelor (numai daca iubitul este timid), daca nu e timid el te va saruta si doar atit. happy GOOD LUCK

| PinkTerror a răspuns:

Asa si?

Fiecare experienta are un inceput. A si sa stii ca sunt baieti carora le place sa fie muscati (fara sa dai sange totusi).

Nu se naste nimeni invatat. poate sa fie un blocaj psihic, sa iti fie frica sa il saruti dar nu te gandi ca o sa iasa bine, rau sau nu o sa iasa.

Pofta vine mancand. Ce dracu ne-am face daca ne-am opri pentru ca prima experienta nu a fost buna?

acum am fi in pesteri si ne-am feri de animale cu batul ascutit.

Ai curaj, inchide ochii si simte-te bine. nu ai nimic de care sa te temi.

"lasa-l pe el sa conduca".

Have Fun

| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca nu ai avut incredere in niciunul dintre acei baieti. Pur si simplu nu iti inspirau incredere. Crede-ma ca asa am fost si eu, pana cand am intalnit baiatul potrivit.
Trebuie sa iti ofere acea siguranta ca nu se intampla nimic daca nu e perfect.
Concluzia: Nu ai ales baiatul potrivit!

| hippy16 a răspuns:

Chiar nu trebuie sa iti faci probleme. daca iti place cu adevarat nu mai conteaza nimic. asta e cea mai mica problema. atunci cand il gasesti pe cel care iti place cu adevarat problema asta va disparea. ai incredere in tine :*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| ραяαмσяє a răspuns:

Nu trebuie să îți fie rușine, dacă îl iubești pe băiatul respectiv, totul vine de la sine. Fă asta când o simți, când te simți pregătită happy. Succes.

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru Annim):

"Daca dupa primul sarut nu ai mai avut saruturi(cu limbutza) iti inteleg situatia, dar daca NU,,, tu pur si simplu nu-l iubesti" eu pot sa sarut fete si daca nu le iubesc, mai ales daca sunt sexybombe happy

| Annim a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Pentru ca ai experientza,, happy probabil ai avut mai multe saruturi in viata ta decit ea (fata care a pus intrebarea),

| nimicaici explică (pentru Annim):

Nu am mai avut saruturi daca spun ca mi-e rusinestraight face

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru nimicaici):

Daca tu nu ai mai sarutat nici o data cu limba, il pupi pe buze (pup lung), apoi in timp ce il pupi deschizi gura, si il lasi pe el primul` sa isi bage limbuta la tine in gurita, iar apoi daca te simti ok ii bagi si tu limba in gura.

Si nu trebuie sa iti fie rusine, este ceva normal,. asa e la inceput., primul lucru este cel mai greu, dar apoi toate or sa vina de la sine.

P.S. : Acesta nu este un comentariu de "labar", dar daca vrei sa vezi saruturi wow uita-te la filme x*x*x cu lesbience. big grin

| Baiat_Dulce_German_1999 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine daca al iubesti cu adevarat