| Nekens a întrebat:

Mi-e teama că atunci când dorm cu cineva in pat o sa trag vânturi in somn și o să mă audă. Vi s-a întâmplat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa adoarma si apoi le tragi. Vezi sa nu iasa si altceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Si ce daca tragi vanturi, mai ales cand dormi si esti inconstient?
Tuturor ni se intampla!
Pentru atata lucru nu ne despartim sau divortam happy

| cristimihailov a răspuns:

Gandeste-te daca esti constipat si o sa se imputa camera...

| Eisenheim a răspuns:

Am văzut un film in trecut cu ce povestești tuhappy ăla avea un borcan și vjjjjjjj in borcan și rapid capacul laughing

| mikakusanagi02 a răspuns:

Rad lol XD interesanta intrebare tururor se intampla XD

| mrclose2insane a răspuns:

Daca tragi un vant in somn o sa te auda si o sa te asalteze sexual.
NU O FACE!