| Galiutza a întrebat:

Mie frica.am visato pe cea mai buna prietena a mea in rochie de mireasa! suntem superstitioase ambele.cine stie ce inseamna? sau macar daca a visat cineva si ce sa intimplat.scuze de categorie!

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu se intampla nimic, sunt doar niste ganduri din subconstient.La cate porcarii ordinare, ca sa nu mai zic penibile si irationale, am visat eu, ar trebui sa nu mai ies din casa si sa stau ascunsa sub masa de frica.Nu o sa pateasca nimeni nimic, ar fi chiar culmea.

| candygirl a răspuns:

Ma sperii. gata. fara doamna cu coasa

| candygirl a răspuns:

Eu am visat ca eram in rochie de mireasa acum vreo 7-8 ani si inca sunt vie... cred.

| MitroiBogdan a răspuns:

Deci faza cu visatul miresii se aplica decat atunci cand te visezi pe tine insati in rochie de mireasa nu pe altcineva si cand visezi asta adica cand te visezi pe tine in rochie de mireasa inseamna ca trebuie s-a cam iti pui ordine in viata si sa iti scrii testamentul ca se apropie tovarasa cu coasa.

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Iti daauu un site dar dai fundita? http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Mireasa

| yulik a răspuns:

Pai,ai putea cauta pe Google la dictionar de vise. Acolo o sa gasesti mai multe.Succes!tonguetongue