| Pyskiss a întrebat:

* Nick:
* Vârstă:
* YahooID:
* SteamId:
* Poti tine redirecte:
* Câte redirecte poți ține:
* Intervalu în care poți admina:
* De ce vrei admin/slot pe sv:
* Ce grad doresti:
Scuzati cateogoriahappy Imi trebuie sa complectez asta. E o cerere pentru admin pe server de cs.Cum trebuie complectate.

Răspuns Câştigător
| pLy a răspuns:

Nick: numele pe care vrei admin

* Vârstă: ani tai

* YahooID: id tau de mess

* SteamId: steam id numeric( intri in cs si scrii in consola status si o sa iti apara un steam numeric ex: STEAM: 0_0 1212412xxxx

* Poti tine redirecte: da/nu

* Câte redirecte poți ține: aici depinde de configuratia pc'ului tau 5 10 15

* Intervalu în care poți admina: cand poti juca pe servar si admina

* De ce vrei admin/slot pe sv: zici un motiv de ce vrei admin pe servarul respectiv

* Ce grad doresti: depinde ce grade are servarul